Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen fájdalmas érzés a...

Miért ilyen fájdalmas érzés a külföldre vágyódás? Milyen érzés volt ezt követően elköltözni?

Figyelt kérdés

évek óta tervezem és lassan eljön az én időm is, kicsit úgy beszélek róla, mintha a halál előtt állnék, pedig itt sem sok minden tesz már boldoggá, nem köt ide semmi, néhány éve élek Budapesten, vidékről jöttem ide is, eleinte nagyon élveztem, de már nagyon régóta szürkének látom az egészet, szeretnék ,,világot látni'', úgy érzem nem fejlődök sehová, talán azért érzem halálnak ezt az egészet, mert már előre gyászolom az ,,itteni életem'' azért volt amikor boldog is voltam, pár éve,,, mostanában már csak sírok és szenvedek, folyton azt érzem, hogy mennem kell,


ti akik valamikor ugyanígy éreztétek, milyen érzés volt elköltözni?


2019. aug. 22. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is külföldre vágyom, de én még két évig ide vagyok kötve. Fura érzés, néha erősebb néha gyengébb a vágy de mindig van visszaút semmi sem végleges, ha nem akarod.
2019. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!