Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem ellentmondásos...

Szerintetek nem ellentmondásos, ha valaki elítéli a kábítószerek használatát, de a legalizálásukat támogatja?

Figyelt kérdés

Természetesen csak a könnyű drogokra értve, pl. marihuána és varázsgomba.


Ugyanakkor úgy gondolja, hogy a drogok többsége erősen romboló hatású, mind fizikailag, mind szellemileg, így a saját részéről még alkoholt sem fogyaszt.



2019. aug. 23. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudsz mondani példát is?
2019. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

A fű az orvosság konkrétan,gyógyszer.

Csak a gyógyszermaffia állitja be rossznak.

Most levezethetném de kb. 5 órás tanulmány lenne.

2019. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Én megvetem a drogosokat, viszont örülnék ha a marihuánát legalizálnák.

1. Veszélytelenebb mint az alkohol. Inkább valaki betépve röhögjön magában, mint, hogy szétverje az asszonyt ittasan.

2. Nem lehet belehalni mint a herbálba és egyéb társaiba. Nem esik le senki végtagja.

3. Csomó gyógyhatása van. Valószínű rengeteg rákos embert megmenthetnének vele.

4. Sokkal kevesebben nyúlnának veszélyesebb szerekhez.

Nem szeretném ha minden 2. ember be lenne tépve az utcán, de szerintem a fű az nem bün. Én örülnék ha receptre lehetne kapni legalább. Láttam egy képet amin egy kisfiú egy egész ültetvénnyel mosolyog. Ugyanis a szüleinek sikerült egy másik országban kiharcolnia a gyógyulása érdekében.

2019. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellentmondásos. Sok mindent elítélek, attól még nem akarom, hogy illegálisak legyenek. A diktatúrákat is elítélem.
2019. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legalizálás elvileg korláttal, felügyelettel jár. Ebben különbözik.
2019. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ónixkönny válasza:
Abszolúte nem. Támogathatod a szabadságot akko is, ha te nem akarsz élni azokkal az szerekkel.
2020. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!