Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugati nők miért sokkal...

A nyugati nők miért sokkal sportosabbak és miért öltöznek stílusosabban?

Figyelt kérdés

Nyilván általánosítani nem akarok, ezért leszögezem: vannak kivételek, de ahogy egyre többet járok külföldön, azt látom, hogy ott sokkal több sportos és normálisan öltözködő nő van.


Magyarországon jellemzően 25 éves koruk után hízásnak indulnak a nő, és általában 26-28 évesen már bőven 30+ -nak néznek ki.

Nem tudom, mitől lehet ez…Sport hiánya, rossz étrend?

Nem beszélve arról, hogy 100-ből 99 nőnek totál egyforma az öltözködése.


Ezzel szemben külföldön sokkal több sportos, stílusos nőt látok.

Azért is érdekelnének az ÉRTELMES válaszok, mert állandóan azt hallom, hogy a magyar nők a legszebbek, amit egyre nagyobb butaságnak tartok.



2019. aug. 27. 07:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
41-es ki mondta hogy formás nőt akarok? Egy gebe idomtalan is már gyurost (de minimum sportost) akar, mert annyi elhízott nő van, hogy megteheti. Nézzél vissza 70-80-as évekbeli fotókat, vékony férfiak, vékony nőkkel, ma mit látsz?, nők fele elhízott, férfiak viszont elkezdtek gyúrni sokan, akkor kinek is van itt rossz világ? Persze hogy a nőknek, ahogy itt ezen az oldalon folyton hangoztatják.
2019. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
45%

”Kérdezem én miért akarjon egy vékony palit?”


Egyébként az a vicc, hogy a formás nők kevésbé szeretik a gyurosokat, lehet itt van a kutya elasva :D itthon is latin feeling (nem cigány) csajoknak

Jöttem be eddig csak, az egyiknek el se hittem volna addig, amíg nem látom az új barátján, hogy ugyanolyan alkatú mint én, nem jó helyre születtem :D

2019. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
77%
Wow, én is olyan pasit akarok, akinek nem én hiányzom, hanem hogy milyen pinákat vizslathat az utcán.
2019. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
50%
Mert mindenki másnak olyan párja van,hogy másra rá se néz.Én is meg nézem;ha látok olyan férfit aki tetszik.A szépet meg kell nézni.Én mindig hiányoztam azzal akivel voltam,és fordítva is általában.
2019. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
50%

Magyarország egy borzasztóan elmaradott ország, ahol az emberek többsége világbajnok lustaságban és kifogáskeresésben, még hát a magyarok nem az igényességükről híresek..

A tipikus magyar fölényeskedő, másokra mutogató egyszerű, tájékozatlan kisember. ennél fogvannem meglepő, hogy a nők többsége is alaktalan, arrogáns, gyerekes, stílustalan.

A ország állapota és az emberek elhízottság is pont ezt támasztatja alá. A magyarnál sosem azt kell nézni, hogy mit dumál, mert abban profi, hanem hogy gyakorlatban mit tud felmutatni. . ennél fogva nem meglepő, hogy a nők többsége is alaktalan, arrogáns, gyerekes, stílustalan.

Miért pont ebben lennének jók a magyarok, ha minden másban szinte az utolsók az eu-s országok közül?

2023. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!