Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugati nők miért sokkal...

A nyugati nők miért sokkal sportosabbak és miért öltöznek stílusosabban?

Figyelt kérdés

Nyilván általánosítani nem akarok, ezért leszögezem: vannak kivételek, de ahogy egyre többet járok külföldön, azt látom, hogy ott sokkal több sportos és normálisan öltözködő nő van.


Magyarországon jellemzően 25 éves koruk után hízásnak indulnak a nő, és általában 26-28 évesen már bőven 30+ -nak néznek ki.

Nem tudom, mitől lehet ez…Sport hiánya, rossz étrend?

Nem beszélve arról, hogy 100-ből 99 nőnek totál egyforma az öltözködése.


Ezzel szemben külföldön sokkal több sportos, stílusos nőt látok.

Azért is érdekelnének az ÉRTELMES válaszok, mert állandóan azt hallom, hogy a magyar nők a legszebbek, amit egyre nagyobb butaságnak tartok.



2019. aug. 27. 07:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy jó nagy általánosítás és hülyeség.

Jártál már Angliában, pl?

Ahol, ha normál méreted van, azaz nem vagy elhízva, közlik, hogy túl sovány vagy? És ahol pizsamában, köntösben lenni otthon egész nap, abban boltba menni semmi gond?

2019. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
12%

Egyrèszről igazad van.

Itthon a kifogásgyártás na az megy.

Kajára nincsen de bagóra,alkoholra tellik.

Nem divat sportolni meg utána olvasni se a dolgoknak.

Dietetikusok meg világtalanok borzalmasan buták meg ostobák,dagadt de elmondja hogyan kell étkezni.

Ki az akire hallgatsz,ugyebár.


Amúgy kint szerintem pont,hogy stílustalanok amúgy a nők,semmi nőiesség,nőies ruhák.

Azért egy igazi szexi magyar csaj mellett észre se veszed a nyugati nőket,elbújhatnak.

Jó a nagy átlag valóban itthon egy dagadél,igénytelen.

De akik péntek estènkènt egy belvárosi klubbokba mennek na igen azok ott vannak meg az edzőteremben is.

Kint egy kettő ilyet láttam akire azt mondom ez igen.


Nem vèletlenül keleten csajoznak a nyugati palik,pont ezért.

2019. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Bejártam európát egy éve, abszolút nem ezt láttam.

Csehország lepett meg legjobban, ahol minden nőnek 20 éves teste és 50 éves feje volt. De a 20 és 50 évesnek is. Nagyon vigyáztak az alakjukra, de a bőrüket leszarták.

2019. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nem beszélve arról, hogy 100-ből 99 nőnek totál egyforma az öltözködése."

A sportos dolgot megértem, de itt komolyan az a bajod, hogy nem akar mindenki görcsösen egyedieskedni?

2019. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
71%

Kövérségben Mo. az élvonalban jár Európában, volt erről valami tanulmány is, ez tagadhatatlan.

De az is, hogy rossz rétegeket nézel. Ha Mo. átlag/átlag alattiakat hasonlítod össze a nyugat leggazdagabbjaival, akkor persze, hogy ezt látod.

Az, hogy a magyar nők a legszebbek, ez ízlés kérdése, gondolom minden ország ezt mondja magára. Szerintem sincs így egyébként.

2019. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vèletlenül keleten csajoznak a nyugati palik,pont ezért."


Persze, hogy nem véletlen, sokkal olcsóbbak!

2019. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
22%

Nem 17-es,hanem szexik azért itt a nők keleten az a 15% igenis gyönyörű szép.

Kint meg hátizsákos frodós,kötött pulcsis,farmer pólós idétzlen nők vannak.

Ezért jönnek ide,mert itt belvárosi lányoknak van stílusa tudják mi kell a férfiaknak.


Menj el Kijevbe na ott a 90% aki gyönyörű,csinos.

2019. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
78%
Viccelsz? A nyugati férfiakért megéri erőfeszítéseket tenni 😚
2019. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
82%

Inkább úgy mondom kevesen vagyunk már FÉRFIas FÉRFIak sajnos,na azokért megy a harc a lányoknál ami érthető sajnos vagy nem sajnos.

Legalább kevés a konkurencia.

2019. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
21%

Itt ne várj semmit kérdező, a germán nőket, cseheket hozzák fel csak, pedig vannak latinok, szlávok, törökök stb. akiktől körökre le vagyunk maradva. Nem Londonhoz kéne viszonyítani, hanem Barcelonahoz, Milanohoz, Dubrovnikhoz, Athénhoz stb.

Az ok nem a pénzhiány, hanem az igénytelenség, a depresszió, a rossz genetika, a rossz klíma.

2019. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!