Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugati nők miért sokkal...

A nyugati nők miért sokkal sportosabbak és miért öltöznek stílusosabban?

Figyelt kérdés

Nyilván általánosítani nem akarok, ezért leszögezem: vannak kivételek, de ahogy egyre többet járok külföldön, azt látom, hogy ott sokkal több sportos és normálisan öltözködő nő van.


Magyarországon jellemzően 25 éves koruk után hízásnak indulnak a nő, és általában 26-28 évesen már bőven 30+ -nak néznek ki.

Nem tudom, mitől lehet ez…Sport hiánya, rossz étrend?

Nem beszélve arról, hogy 100-ből 99 nőnek totál egyforma az öltözködése.


Ezzel szemben külföldön sokkal több sportos, stílusos nőt látok.

Azért is érdekelnének az ÉRTELMES válaszok, mert állandóan azt hallom, hogy a magyar nők a legszebbek, amit egyre nagyobb butaságnak tartok.



2019. aug. 27. 07:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
A párom sok helyen megfordult,amikor haza jött és ment az utcán,miközben telefonáltunk,mondta,hogy végre szép lányokat lát,miniszoknya,csinos ruha.De konkrétan az arcukról és testükröl volt szó.A kinti nőkre azt mondta,hogy olyanok,mint a dögök.Másoktól is hallottam már.
2019. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
72%

"Mibe élem bele magam?"


Hogy bejártad Európát :D

2019. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
66%

Osztom 32-es véleményét.


Haverom Ausztráliában is járt egy darab szexi nőt nem látott,csak tenyeres talpasokat,meg idétlenek.


Nem véletlenül amikor végig egy megy egy SZEXI magyar nő a levegő megáll.


,,Sehol nem láttam annyi agyatlan gyurost (mert ezt nevezik itt férfinak) mint ebben az országban, csinos nő a kevés."

Te meg idióta vagy Balázska.

Agyatlan gyúrós, ennek fussál neki újra amikor kijózanodtál.


Biztos agyatlan lehet egy Kathi Béla,meg Csuhai Jani is akik konditerem franchiseban utaznak,milliós verdákkal,házakkal.

Vagy Konstantin gyerek aki 4 nyelven beszél,okos vagy,ülj le egyes.


Irigykedés meg frusztráltság helyett inkább told le magad edzeni,meg épitsd magad, a piálás helyett.

2019. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy a fogyatékos nem veszi észre magát:D

Szerintem olyan totálon van, most is be van rúgva :D

Pedig még dél sincs, de nem baj, mert beutazta Európát :D

2019. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

49%-os melós helyeken igaz nem voltam (Anglia, Nemeto. Hollandia stb.), de rohadtul nem érdekel hogy ott rondabbak a nők, ha még a románoknál is szebbek.

Nagyot tévedsz, ha Balázsnak gondolsz, neki nem ilyen stílusa van és mindig felhivja magára a figyelmet valami hülye névvel.

A magyar ember ronda, férfi, nő is, de a férfiaknál több a vékony, normál és sportos alkatú is, mint a nőknél ezt tartom. Amivel valahol nincs is probléma, vannak ducibb nők akik bejonnek nekem is, de a legtöbb férfi normál, vekonyt akar, formasrol max álmodozik és nem jut, vagy csak kinkeservek által, olyan nagy a férfitöbblet ilyen szempontból és ez vezet oda hogy itt sirankoznak sokan. Nem én, mert én le÷rom, csak a magyar valóságról beszélek.

2019. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
27%

,,de a legtöbb férfi normál, vekonyt akar, formasrol max álmodozik és nem jut, vagy csak kinkeservek által,"


Az a normál férfi akkor fejlessze magát,válljon vonzóvá szépen,fejlődjön,menjen edzeni.

A formás csaj nem véletlenül formás nem véletlenül izzad a konditeremben meg eszi a csirkemellet rizzsel,meg húzza fel a miniszoknyát szexi cipővel.


Az a pali is tegye oda magát.


És az is igaz,hogy tényleg rengeteg a dagadék nő,igénytelen hányadék,a 85-90% ilyen sajnos,a 10% aki gyönyörű na azokat akarja mindenki,csak nem valják be.

2019. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
93%

Nem bírod felfogni, hogy egy vicc vagy? :D

Szerinted valaki elhiszi neked ezt a sok baromságot?

Még, ha hihető dolgot írnál :D

De egyértelmű, hogy anyád házából ki se jöttél te balek :D

2019. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

Van egy másik 48%-os :D de ha én akarok egy full lapos vékony csajt, miért kell kigyurnom magam ahhoz is már, formás is legyen oda már gazdagnak is kell lenni :D külföldön nem ez a helyzet, latinok tudod mikor gyurnak :D (jó van pár persze), itt meg már alapelvaras lassan.

49%-os meg valami fizetett troll, nem kell vele foglalkozni.

2019. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
94%
Ennek végképp elmentek otthonról :D
2019. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

39-es miért szerinted?


Ember te miért akarsz formás nőt?

Ez olyan,szerinted az a formás nő mennyit tesz érte,hogy csinos szexi legyen?

Kérdezem én miért akarjon egy vékony palit?


Azok a latin csávók is sportolnak nem nyeszlettek hidd el,meg öltözködni is tudnak,van stílusuk.


Miért nem keresel akkor elhízott csajt vagy nem formásat?

Csak olyat várj el amit te is tudsz nyújtani testileg.

2019. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!