Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tesz valakit radikális...

Mi tesz valakit radikális feministává?

Figyelt kérdés
Úgy értem, szerintetek kb. hol van a szélsőségesség határa? Mi az, ami már röhejesnek hat?
2019. aug. 29. 12:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Le lett már írva egy pár, de csípőből lesöpröd az asztalról, hogy ugyanannyi előfordul másik irányba is, csak a hülyék látnak bele bármiféle kapcsolatot a nemekkel.

Ahogy ebbe is:

[link]

2019. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez a statisztika nyilvánvaló. Magyarázd el, mi köze van ennek ahhoz, hogy egy nő milyen párt választ magának?
2019. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egy sor különböző jelenség szóba került a második lap hozzászólásaiban (a tiedben is - #18). Te állítottad, hogy semmi különbség nincs, férfiak-nők hasonlóképp elszenvedik őket, csak a hozzám hasonlók látnak bele bármi aránytalanságot. A jelenségek egyikénél az aránytalanságot alátámasztottam statisztikával. Egy másiknál pedig (ami nehezebben mérhető, de hasonló mértékben aránytalan) kérdeztelek, ignoráltad. Most pedig úgy teszel, mintha azt se tudnád, miről van szó. Elköszöntem, üdv.
2019. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23 Azért ignoráltam, mert a kérdésedre szerintem lehetetlen válaszolni, de megpróbálom.


Szerintem magasabb arányban tartanak el nőket, főleg, hogy statisztikailag magasabb arányban vannak gazdagabb férfiak a világon, ahogy ezt ti egyébként szeretitek felhozni, amikor a bérkülönbség vitába beszálltok. Persze ez egy szubjektív válasz marad csak.


A statisztikával meg nem támasztottál semmit sem alá barátom. Az, hogy több férfi ül börtönben, annak is az adott személyiség típus az oka, nem az, hogy férfi. Ha így lenne, nem lenne egy nő sem, aki börtönbe kerül. Az meg, hogy nők sem értenek egyet a hozzád hasonlók eszme futtatásával, elég erős bizonyítéka annak, hogy a rossz tapasztalatok, csak egyéni esetek, személyiséghez van inkább köze, mintsem nemi kérdés lenne. Amiket meg felhoztál, hogy férfiaknak könnyebb dolga van az életben. Hagyjuk már. Nagyon sok helyzet van, ahol pl nők tesznek szert előnyökre szimplán a külsejük miatt.


Illetve a börtönben ülők arányának még mindig semmi köze az egyéni döntésekhez, emberi kapcsolatokhoz, és hogy reagálnak az emberek bizonyos élethelyzetekre.

2019. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!