Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Telefonálási félelem?

Telefonálási félelem?

Figyelt kérdés

20 èves lány vagyok.

Az a problémám, hogy az elmùlt egy èvben nagyon ràmjött a telefonálási félelem. Fel szeretnék hìvni valakit akit szeretek, hogy megkèrdezzem tőle, hogy mikor mehètnèk hozzà, de amikor fel kéne emelni a telefont rámjön egy leìrhatatlan félelem, hogy mivan ha haragszik ràm? Közben tudom hogy ő is szeret.


Màskor is fordult màr ilyen elő, hogyha olyasvkit kell felhìvjak akivel nem vagyok olyan közeli kapcsolatban, baràtsàgban, akkor mikor fel kell hìvni, ràmjön egy pànikszerű valami ès majd elsìrom magam.



Tudnàtok tanacsot adni?

Köszönöm előre is



2019. aug. 30. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Menj pszihológushoz.
2019. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Akarat. Csakazértis tedd meg, a jó tapasztalat majd elnyomja.
2019. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Szia, nekem csak akkor van ilyen félelmem ha idegeneket kell felhívnom de nem is ez a lényeg, hanem hogy hívás előtt tisztítsd ki a fejed, ha kell hunyd be a szemed és vegyél 3-5 mély lélegzetet, akár előre is beütheted a számot és a légzésgyakorlat után egyből hívd, ne gondolj semmire csak hívd, aztán már nincs visszaút ezek után el fog oszlani a félelmed mert rájössz, hogy nem is volt mitől félni. Minnél többször nézel szembe a félelmeddel annál könnyebb lesz.
2019. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))
2019. aug. 30. 10:15
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Fordítsd meg fejben a szituációt. Gondolj arra, hogy ha téged hívna valaki, te felvennéd-e, hogyan reagálnál. Valószínűleg felvennéd és beszélnél vele még akkor is ha nem kedveled, ha meg kedveled, akkor pláne. Nincs okod azt hinni, hogy ha te hívsz fel mást, ő máshogy reagál. Legrosszabb esetben nem veszi fel, de akkor sem történt semmi.
2019. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most az van hogy hìvtam de kicsörgött 5x, aztàn bekapcsolt a hangposta. Az mit jelent?


Nagyon szeretnèk menni hozzà,

2019. aug. 30. 10:44
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Ha hangpostára tesznek az egyenlő a "ne zavarj" móddal.

Akivel nem akarok beszélni azt némítom vagy hangpostára irányítom.

2019. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aha:(.
2019. aug. 30. 11:16
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Sms.
2019. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ő amùgy nem szeret telefonàlni telefont nyomkodni van hogy napokig nem nez ra a telefonjàra.
2019. aug. 30. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!