Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Telefonálási félelem?

Telefonálási félelem?

Figyelt kérdés

20 èves lány vagyok.

Az a problémám, hogy az elmùlt egy èvben nagyon ràmjött a telefonálási félelem. Fel szeretnék hìvni valakit akit szeretek, hogy megkèrdezzem tőle, hogy mikor mehètnèk hozzà, de amikor fel kéne emelni a telefont rámjön egy leìrhatatlan félelem, hogy mivan ha haragszik ràm? Közben tudom hogy ő is szeret.


Màskor is fordult màr ilyen elő, hogyha olyasvkit kell felhìvjak akivel nem vagyok olyan közeli kapcsolatban, baràtsàgban, akkor mikor fel kell hìvni, ràmjön egy pànikszerű valami ès majd elsìrom magam.



Tudnàtok tanacsot adni?

Köszönöm előre is



2019. aug. 30. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Hàt ez nem jó, az életben idegenekkel is sokat kell majd telefonàlnod pl munkakeresés végett stb stb. Én is utàlok telefonàlni de ha olyat hivok akit ismerek akkor nem szorongok.
2019. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Am hogy hogy nem tudod mi a hangposta?? Sok ember nem mondja le a hangposta szolgàltatàst ezért ha sokàig csöngeted bekapcsol. Nem jelenti azt hogy nem akar beszélni csak épp nem tudta felvenni. Am hangpostàn hagyhattàl volna neki üzenetet ha màr igy alakult. Én újrahivnàm föleg ha tudod hogy szeret.
2019. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Oksi. Köszii:).


Tudom hogy szeret.😊 csak van hogy furcsa

2019. aug. 30. 12:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeret csak nem lehet elérni. :D:D
2019. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, a hozzaszolasokat, megoldodott💕💕💕💕💕
2019. aug. 30. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!