Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire de...

Onyx123 kérdése:

Miért vagyok ennyire de ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
amikor valaki bármi rosszat mond(néha csak bohóckodik de én sajna nem ismerem az irónniát) annyira fáj hogy az hihetetlen,szerintem én vagyok a legérzékenyebb a világon meg sokszor elmélkedem rajta hogy ezek rólam beszélnek?Valaki tanácsok hogyan tudnám ezeket a tulajdonságot MAXIMÁLISAN kiküszöbölni?
2019. szept. 23. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
+rendkívül szégyenlős FIÚ létemre 16/F
2019. szept. 23. 16:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugy,hogy nem foglalkozol azzal,hogy mások mit beszélnek,mondanak,gondolnak rólad.

Le kell szarni és csak a fontos dolgokra koncentrálnod!

Ha valaki mosolyog az utcán,akkor azt gondolod,hogy biztos rajtad nevet?! Végülis kit érdekel?

A mosoly viditson fel téged is,mert szomorkodva keserü az élet.

2019. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rengeteget mosolygok de mögötte sírok amit nem mutatok ki(néha 4 falak közt szoktam amikor nagyon bánt a dolog)

Nagyon sokat gyakoroltam de mégse tudom azt csinálni hogy francot nem érdekel mások véleménye,lehet anyám a felelős mindenért,és ő is ugyanilyen mint én és rám ragadt az ő tulajdonsága mert rengeteg mindenben utánoztam,vagy csak simán szellemi fogyatékos vagyok

2019. szept. 23. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon érzékeny vagyok. Azt sem szeretem, ha egymást bántják az emberek, rosszindulatúak, nagyképűsködnek, kibeszélnek másokat. Rögtön átveszem az emberek hangulatát. Őszintén, erre két módszer van. Az egyik az, hogy megpróbálsz nagyon tudatosan figyelni magadra, és kontrollálni az érzéseidet. Tudatosítani magadban, hogy az, hogy téged bántanak, az nem a te hibád, hanem a másik ember bunkósága. Olvass önismereti, önfejlesztő könyveket, amik tele vannak erősítő gondolatokkal. Tudom, a te korodban nem egy könnyű olvasmány az ilyen, de megéri alkalmazni ezeket.

A másik lehetőség, hogy idővel úgyis megeddződsz.

2019. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem értem ezeket az "ugyis megedződsz" meséket,rengeteg olyan helyzet volt nálam hogy amikor hazaértem bőgtem mint egy kisgyerek,és csak rosszabb lett tőle a közérzetem
2019. szept. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!