Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve a külsőtökkel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 19:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon. 9-et írok, mert elől az egyik fogam eláll, és ez szokott zavarni, de hordok miatta esti fogszabályzót, szóval ez se lesz örökké így.


Az edzéseim eredménye látszik, és odáig vagyok a hajamért, amit már az utcán, ismeretlenek is megdicsértek.


18/L

2019. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%

8-as vagyok, jó hogy csak 2 típus látszik most is, egy aki öntelt és beképzelt, a másik pedig kivan magától.. :D

Tudnám miért mindenkinek a külső a lényeg.. Eddig 2 barátnőm volt, igaz hogy nem voltam nekik jó úgy tűnik mert a másik egyik napról a másikra eltűnt :D Viszont egyik sem volt olyan aki büszke lett volna magára külsőre, egyik sem volt beképzelt nem a külsejük volt a mindenük, a második pedig csodálkozott hogy engem nem zavar hogy néz ki, mégis tudtam szeretni őket. persze ha nektek nincs meg a 600 like akkor már sírtok.. Jézus

2019. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

45%

Jól érzed magad? Borzasztóan feszültnek tűnsz.


Attól, hogy valaki elégedett a külsejével, még nem lesz beképzelt. Nem vagyok egy Elizabeth Olsen, de abszolút elégedett vagyok magammal, a kérdés pedig erre vonatkozott.


18/L

2019. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok, az sem jó ha valaki kis hercegnőnek képzeli magát.. Az olyan beképzelt lányok általába lenézik a másikat, és instán minimum 50 haspólóba pózolós képük van.. SAJNOS.. Ha azt mondom hogy introvertált és visszahúzódó típus vagyok, le merem fogadni hogy te is lenézel és cseppnyire sem érdekelne ilyen fiú. Már megszoktam és megismertem az embereket (Bárcsak ne így lett volna és ne ért volna ennyi csalódás, és ne lenne igazam..)
2019. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

45%

Tessék? Hogy jön ez ide? Jézusom. XD A kérdés nem arra vonatkozott, amiről te itt írsz.


18/L

2019. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%
8-as vagyok, én a kérdezőnek mondtam el a véleményem. és tény hogy a külső számít mindenkinek, ami a korunkbeliek nagy baja.. Attól mert "nem ide tartozik" még igaz... Sajnos :C
2019. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

45%

Mondjuk kétlem, hogy bárkit érdekelt volna, az első kommentedben lévő kifakadásod.


Az pedig a te hibád, ha olyan lányokkal veszed körbe magad, akikről írsz. Ugyanis a többségünk nem ilyen. ;)


Ki kell mozdulni, ki kell nyitni a szemed, és rájössz, hogy a borúlátásod alaptalan.


18/L

2019. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok, hát introvertált srácnak ezt ne mond.. Ha ki is teszem a lábam itt pesten, még ilyen időbe is haspólós ribiket látok, megszólítani pedig nem hiszem hogy tudnék akárkit is, először neten szeretném megismerni pár mondatba legalább. Az pedig hogy téged nem érdekel, ez van nem tehetek róla, nem is neked szólt. Ha tovább akarsz kötekedni privátba írj.
2019. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

7/10


Kéne nekem szebb bőr

Kevesebb zsír

Több izom


És ezzel a 3 plusszal meglenne a 10/10 🙂

2019. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Metionin ***** válasza:
Egész jól, nem változtatnék rajta semmit, illetve régebben szerettem volna 50 kiló lenni de már feladtam, jólvanaz :D
2019. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!