Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve a külsőtökkel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 19:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

Nyolcaska


Néha a tökéletlen dolgok tesznek valamit tökéletessé.

2019. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
176 cm vagyok és 126 kiló. Én teljesen, de a környezetem mindig beszól, meg a tipikus " még nem gondolkodtál róla, hogy lefogyjál és lenne barátnőd " c. eposz hallható heti több alkalommal. :D
2019. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Miss Endzsi ***** válasza:
45%-os ne akarj már olyan sorsra jutni, mint a bombanős kérdező. Introvertáltból is lehetsz extrovertáltabb, ha teszel érte. Véleményem szerint pedig jóval kevesebb haspólós kislány van, mint visszafogott, vajon, miért őket veszed észre? Ezen gondolkodj el.
2019. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%
45%-os vagyok, azért mert csak őket látni, és nem találok nekem való lányt.. Szó sincs arról hogy extrovertált szeretnék lenni, ez vagyok ÉN, ez maradok. ha tetszik másoknak ha nem. Csak azt az egyet találnám már meg akinek tetszik elfogad és hűséges, szeret..
2019. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az arcbőröm lehetne szebb.

Kár, hogy először a hasamra megy a zsír. Diétánál szopni fogok. :(

Minden más ok.

2019. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!