Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít nagyon ez...

Csak engem idegesít nagyon ez a Zente baba jelenség?

Figyelt kérdés

Ugye kb. mindenki tud róla, nem kell senkinek elmondanom, hogy mi van vele stb. Na most engem baromira zavar, hogy hirtelen így mindenki összefogott és akár 1 ember több száz v milliót is küld neki.

Először is borzasztóan sajnálom a gyereket, és a szülei helyében én biztosan segítséget kértem volna a közösségi médián.

De aki utal, meg megosztja, és arra buzdít, hogy jaj utaljunk a gyereknek mert kell nekik a pénz, neki tenném fel a kérdést, hogy nem zavarja, hogy amúgy meg millió ember nem jut normális egészségügyi ellátáshoz, vagy naponta 1 kenyér jut az egész családnak. Miért kell 700 MILLIÓ FORINTOT gyűjteni 1!!!!! gyereknek. Abból körülbelül egy egész megyét lehetne jelentősen támogatni. De tényleg, ennyi pénzt EGYETLEN gyerekért. És mi van, ha 5 éves korában elüti egy kocsi, vagy 20 évesen szívrohamot kap (isten ments!), de akkor 700 millió forint veszett kárba, és abból kb. 300 falu lakhatna jól évekig.

Szép meg jó, hogy utaltatok, de őszintén, mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem, hogy amiket leírtam, arról mi a véleményetek.



2019. szept. 25. 23:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
9%
Tudod, nekünk még adakozás után is jóval több pénzünk mint neked, szóval jah, köszi a tippet, belefér ez is simán. :)
2019. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nekem szántad?
2019. szept. 29. 21:44
 43/47 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hanem az előttem válaszolónak.
2019. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
21%

"Kedves adományozók! Jöhet a következő 10 gyerek, akiknek 7 milliárdot kellene összegyűjteni? Ha annyi pénzetek van, hajrá!"


Továbbra se értitek. Az adományozás nem úgy működik, hogy ha 1 valakinek adok, akkor onnantól kezdve mindenkinek adnom kell. Ha veszek hétfőn egy kávét, nem biztos hogy veszek a hét többi napján is.

2019. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
32%

Én is utaltam Zentének, és azóta Leventének is. De ez nem jelenti azt, hogy mindig mindenkinek fogok. Ez a jó ebben, hogy az államot jogosan számon lehet kérni: miért nem ad ennek, ha adott annak? De magánemberként annak adok akinek akarok és annyit amennyit akarok.

700 millió egyébként egyáltalán nem sok ha sokan összeállunk. Igen, nekem 7 millió is rengeteg pénz, több mint egy évi fizetés, de itt a sok adományozóra szétosztva már nem olyan nagy összeg. Tényleg elég lehet pár száz, vagy pár ezer Ft/fő.

A több száz milliós vagy milliárdos lottó nyeremények is a 200 forintos szelvényekből lesznek, pedig abból még az adó is lejön.

2019. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen rosszindulatú embereket éjszaka majd meglátogatja Zente baba.
2019. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Pont erre kerestem most ra, es lam, 'halistennek' feldobta a kerdesedet.


A Fb-on jott vele szembe az oldaluk es elkepeszto hogy ugyanugy mint egyes celebek a gyerekeiket, ugy ennek a beteg gyereknek is kivan teregetve az elete. Dinnyeeves, lovacskazas meg a franc tudja mi.


Ugyanaz a velemenyem mint neked. De amig van akinek erre megeri penzt kiadni addig ez van.


Egy haboruba peldaul nyilvan nem lenne kerdes kit etetnek...


Nem tudom hogy az anyamehben nem latszott-e hogy beteg lesz.

2022. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!