Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az arcukon...

Mit gondoltok az arcukon tetovált emberekről?

Figyelt kérdés
Más a véleményetek,mintha máshol lenne rajtuk?
2019. szept. 29. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Eleve nem vagyok oda semmilyen tetoválásért.
2019. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem szép, bár eddig arcon csak feliratokat, meg könnycseppet láttam.

Az meg a másik hogy ha van egy,az egész hátadat beborító tetoválásod, attól még bármilyen munkahelyre felvesznek, nem bámulnak meg az utcán az emberek (csak ha te akarod) mert el tudod rejteni.

Egy arctetkóval ez már nem kivitelezhető.

2019. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy meg fogják bánni. Nekem tetszenek, de arca varratni rizikós. Nincs tetoválàsom, nem tudnék annyira bízni valakiben, hogy megengedjem, hogy ennyire maradandóan megváltoztassa a testem.
2019. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindegy hol van, nagyon nem tetszik.
2019. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Eddig egy ilyen embert láttam élőbe, egy ilyen pusztulat csavargó cigány volt.
2019. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút nem tetszik,de úgy általában semmilyen tetoválás sem.

Az persze még rendben van,ha valakinek olyan helyen van tetoválása,ahol nem làtszik mindig,de az arcon nagyon visszataszító.

2019. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát idehaza szerintem csak a kinézet, külső megítélés miatt vállalják be hogy arcra csináltatnak valamit. Ebből kifolyólag semmit nem gondolok róla, mert a legtöbb ilyen embernél nincs jelentősége, se mondanivalója, talán 2 éve láttam itt nálunk üdülő övezetben egy osztrák párt, drágább Audi, kiszállt belőle a srác, én akkor vettem észre amikor zárta le a kocsit. A nyakától az álláig tele volt, szeme sarkaiban kis kereszt, csillag, arc csont vonalánál idézet, szemöldöke felett szintén volt egy "Hope" felirat.


Annyiból volt különös a megjelenése hogy Gant, Hilfiger, és Hugo boss ruhák voltak rajta, bizonyára a pénzre nincs gond, így megengedheti ezt a megjelenést.

Nyilván nem orvos, de nem is egy operátor lehetett.

2019. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Buta, meggondolatlan, jövőnélküli, gyerekes. Ezek a jelzők ugranának be, bár még én sem láttam élòben ilyet.
2019. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Én egyetlen ilyen embert ismerek, ő egy tetováló művész szóval megengedheti magának. Szeretem a tetoválásokat, nekem is van több is, de arcon kifejezetten taszító számomra.
2019. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Mindenhol undoritó a tetovàlàs, én sosem csinàltatnék az tuti.
2019. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!