Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az arcukon...

Mit gondoltok az arcukon tetovált emberekről?

Figyelt kérdés
Más a véleményetek,mintha máshol lenne rajtuk?
2019. szept. 29. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Én alapvetően nem peferálom a tetoválást, meg eddigi tapasztalataim alapján 90%-ban nem is a 3 egyetemet végzett "értelmiségiek" vannak ki varrva. Na meg az ott marad életed végéig.
2019. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy ostobák.
2019. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyéni szoc problémám, hogy nem szeretem a tetkókat, de úgy gondolom, hogy semmi közöm hozzá, hogy ki hova tetováltat. Nem gondolkozok sztereotipikusan, úgyhogy csak úgy tekintenék rá, mint más random emberekre.
2019. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Imádom a tetkókat testen, arcon nem tetszik, de nem ítélek el miatta senkit (kivéve a börtöntetkósakat). Főleg ha illik a stílusához, akkor attól függetlenül, hogy nekem nem tetszik, nézhet ki jól az összkép (pl Hiro, akinek kb minden mm-én van tetkó).
2019. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy elég merészek (vakmerőek, ha úgy tetszik), tényleg több eséllyel bánhatják meg, mint egy másik testtájon lévőt. Ettől függetlenül nem nézem le őket, vagy ilyesmi, nem vagyok róluk rosszabb véleménnyel, mint mondjuk az extrémsportolókról.
2019. szept. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
elet legfontosabb dontese a tetovalas,arcra,nyakra es az egesz testre.foleg fiatalon
2019. szept. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kell bátorság és önbizalom, hogy valaki arcra tetováltasson. Bár ez itt mo, sok figyelemhiányos emberrel, úgyhogy három lehetséges következtetést tudok levonni – és persze az, hogy mi a konkrét tetoválás, ezeket súlyozza.

1. az illető szellemileg egy afrikai törzzsel azonosul, tehát egy ajándék és öribarik leszünk, egy rossz szó és egyikünk a helyszínen meghal

2. Esztétikusnak találja a tetoválást, úgyhogy eldöntöm, szerintem az-e

3. Az illető az előbb említett figyelemhiányos ember, aki különleges akar lenni mindenáron, és ezt egy másik ember munkájával szeretné elérni.

2019. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én tetoválóként nagy butaságnak tartom, nem is csinálom meg senkinek, max kollégáknak szem alá ezt-azt. Én is szerettem volna egy darabig halántékra, de rájöttem, hogy nem szoknám meg úgy az arcomat, annyi más helyen lehet tetovaláson, hogy felesleges.
2019. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!