Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol vannak ilyenkor ezek az...

Hol vannak ilyenkor ezek az erős emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leszögezem, hogy nem vagyok egy balhés típus, majd' 40 évem alatt eddig 2x "kötöttem bele" emberekbe.

Egyszer, amikor a hajléktalan részegen rugdosta a kutyája hasát (akkor lett egy új kutyám), másodszorra meg tegnap este.


Épp kijöttem a boltból, amikor láttam, hogy 3 kemény gyerek inzultál a szemben lévő buszmegállóban egy középkorú hölgyet. Rágyújtottam a kocsi mellett és vártam, hogy hátha békén hagyják, de nem.

Úgyhogy átmentem és normálisan szóltam, hogy talán nem kellene hozzáérni és elkérni a telefonját meg a pénzét.


Természetesen jött a "mé, mi lesz? Köll egy pofon k.csög?" kakaskodás, meg a képembe állás.

Nem került tettlegességre sor, mert elhúztak amikor elmondtam, hogy mi lesz, de elgondolkoztam...


A megállóban álltak férfiak is, jöttek-mentek az emberek és senki nem segített neki, pedig ha mellé állt volna 3-4 férfi, rögtön elmentek volna. Mindenki belebújt a telefonjába, mindenkinek fontos dolga akadt.

De amikor az ember ilyen (vagy ennél durvább) sztorikat olvas a neten, akkor százával írnak alá, hogy "hú, de megvertem volna", "bárcsak én is ott lettem volna" stb.


Még egy nyomorult rendőrt sem hívott senki...


Szóval merre járnak ilyenkor ezek az emberek?


Miért nem segítünk egymásnak, ha baj van?


2019. okt. 3. 10:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Láttam szeptemberben egy szórakozóhely előtt egy valóban durva esetet és láttam 2 rendőrt elsétálni onnan. :D

Sz@r az egész ahogy van, de legalább egymásra számíthatnának az emberek...

2019. okt. 3. 14:46
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Igen, erről beszéltem. :D

2019. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!