Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a kreol bőrűeket...

Miért hiszik a kreol bőrűeket cigánynak?

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni, hogy pár ember azt mondja néha nekem hogy cigány vagyok, és lehet hogy az utcán pár ember azt is hiszi hogy én az vagyok, mert kreol bőröm van, sötét szemem, sötét hajam. Attól még szerintem meg kéne tudni szemről a cigányságot(nem a szem szinéről). Ha ti láttok az utcán egy kreol embert azt cigánynak hiszitek?

2019. okt. 8. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen :D
2019. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Van olyan, akit arabnak néztek és meg is támadtak a migránspánikos agymosás után. Örülj, ha csak "néztek" valaminek.
2019. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Csak van benned egy vonoval. Vannak cigány kinézetű elvileg magyarok, meg vannak fehér cigányok is. Ezek az emberek azért nem teljesen fehérek maradjunk annyiban, valamikor került a családba egy kis vér, a legtöbb emberben amúgy van, csak kiben mennyire, ha nagyon feltűnő, akkor azért elég sok gént kaphattal tőlük.
2019. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Senki se kreol a családomból, csak én.. Biztos nincs bennem semmi cigány :D
2019. okt. 8. 18:02
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem.


Szerintem nem a bőrszíntől lesz valaki cigány, hanem a viselkedésén látszik.

2019. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az arcforma a mérvadó, nem a bőrszín.
2019. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 Pont ez a baj, hogy te aztmondod hogy nagyon feltűnő. Szóval ez neked cigányságnak számít hogy valaki kreol?
2019. okt. 14. 23:03
 8/14 anonim ***** válasza:
pfff, tudod hány csajnak bejönnek a cigány pasik, inkább örülnél :D :D :D
2019. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csak én nem cigány vagyok az a baj xdd
2019. okt. 29. 21:44
 10/14 anonim ***** válasza:
De legalább van benned valami különleges! Például, a fogak is sokkal szebbnek, fehérebbnek látszanak a kreol bőr miatt. Arról nem beszélve, hány ember jár szoliba vagy sütkérezik a tűző napon, hogy legyen színe. Egyébként pedig elárulom, aki cigánynak hisz az őt minősíti. Intelligens ember meg tudja különböztetni a kreolt a cigánytól
2019. okt. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!