Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a kreol bőrűeket...

Miért hiszik a kreol bőrűeket cigánynak?

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni, hogy pár ember azt mondja néha nekem hogy cigány vagyok, és lehet hogy az utcán pár ember azt is hiszi hogy én az vagyok, mert kreol bőröm van, sötét szemem, sötét hajam. Attól még szerintem meg kéne tudni szemről a cigányságot(nem a szem szinéről). Ha ti láttok az utcán egy kreol embert azt cigánynak hiszitek?

2019. okt. 8. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A magyar ember feher. Ha te nem vagy feher, akkor nem vagy teljesen magyar. Ha csak te vagy a csaladodban kreol, akkor kerdezd meg anyukadat, mikor, merre, kikkel, hol jart :D

Nyilvan valami nem magyar beutesed van, es teljesen normalis, ha ciganynak gondolnak, mivel nagyon valoszinu, hogy sajnos az is vagy...

Persze lehet, hogy arab, vagy egyeb ilyen aljanep vere van benned, ezt nem tudhatjuk, a lenyeg, hogy nem vagy feher, es ez borzalmas.


(A valasz helyenkent ironiat tartalmaz. En magam egyebkent egy barna boru cigany ferfi vagyok)

2019. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna ha pl. kínainak néznék ki és ezért néznének engem kínainak.. De a cigányokat én se kedvelem meg mindenki tudja milyen nép is (tisztelet a kivételnek).
2019. nov. 13. 16:47
 13/14 anonim ***** válasza:
A cigányokat sokan szeretik, akár hiszed, akár nem. Az van, hogy te nem szereted őket és szégyent vált ki belőled, hogy külsőre összetéveszthető vagy velük. Holott a cigányoknak erényei is vannak. Az egyik ilyen az összetartás, amiért példát vehetnénk róluk, a másik pedig az, hogy nézd meg az építőmunkásoknak mekkora hányada cigány. Én biztos, hogy nem tudnék a tűző napon nyáron 12 órában kemény fizikai munkát végezni, hajlandó sem lennék rá és én becsülöm azokat, akik ezt megcsinálják, nem lenézem. Én életem során ismertem több becsületes cigányt is. Tudom, hogy sok a szemét közöttük, de őket hagyni kell élni az életüket és nem foglalkozni velük. Hidd el, akik alja módon viselkednek, azoknak van elég bajuk. Manapság már a legtöbb ember nem foglalkozik a bőrszínnel hidd el.
2019. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van ez a myheritage nevu cucc, kideritik a bekuldott dns alapjan, hogy milyen szarmazasu vagy. Ha nem vagy cigany, akkor lobogtasd az eredmenyt, vigyed magaddal buszra, metrora, villamosra, munkahelyre, diszkoba. Hadd tudja meg mindenki.

Ha sajnos megis az vagy, akkor meg nem maead mas, csak az ongyilkossag :(

2020. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!