Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai embereknek rossz az...

A mai embereknek rossz az ízlése, vagy én nem haladtam a korral, és én vagyok különc?

Figyelt kérdés
Bárkivel eddig beszéltem, vagy bárkit ismerek, mindenki leszólja, illetve zavarba jön, mikor régi zenéket hallgatok (Modern Talking, Queen, Depeche Mode, Beatles, Beach Boys, Alphaville, Fancy, stb stb). És azt veszem észre, hogy nem is ismerik a "régi" előadókat gyakorlatilag, és évszám alapján ítélnek.. Régi = unalmas, gagyi, lejárt lemez.. Ez csak engem bosszant? A mai embernek az olyanok mint Dj snake, meg gyógyantófülke, meg marshmello meg Lil g meg isten tudja kicsodák, gyakorlatilag 5000x többre nézik őket, mint egy queent pl. De a filmek téren is hasonló a helyzet.. Annyira nincs sem igénye, sem izlese az embereknek, hogy minden jó nekik. Random példa, de olyan is van, aki egy tuzgyurut jobbra értékel valaki, mint egy remeny rabjait, vagy a mai gagyi jumpos horrorkat, mint pl egy Óment, vagy tököm tudja.. :D Én vagyok különc gondolom, de nekem a minőség nem a mai zenéknél kezdődik! És ez talan nagy általánosítás, mert persze ma is akad sok "jó zene, de azok sem "úgy" jók, szóval meh.. Nekem a mai zenék 85%-a az olyan, hogy csak úgy van, és semmit nem érzek, mikor hallgatom őket, hanem full közömbösség van bennem.. Velem van a baj?

2019. okt. 19. 23:12
1 2 3
 21/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyugodjál meg, nem vagy különc, rajtad kívül mások is ismerik ezeket a zenekarokat/filmeket, ne szállj el ennyire magadtól, annyira nem vagy elit.
2019. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Azért ma is vannak jók,de én is szeretem a régi zenéket,de amúgy van sok normális előadó ma is: Honeybeast,Kuwuki,Magashegyi Underground.USNK,Halott Pénz,Péterfi Bori,Hiro


Régiek közül pedig inkább a Hungáriát szeretem.

2019. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése IS, meg műveltség-kifinomultság kérdése IS szerintem. Az nem válasz, mint pl. 15-ös, hogy mások leszólják a te zenéd, te is leszólod az ő zenéiket, tehát csak ízlés kérdése.. Mert igenis vannak rossz zenék és jó zenék is. De ez olyan, mint a versek: van egyszerű rossz vers, bonyolult rossz vers, de egyszerű jó vers, meg bonyolult jó vers is.. Nyilván, aki 30 évig zenét tanul, az nem fog egy monoton szarért megőrülni, Bachért meg igen. Sokan meg nem azt értik, mert nem jutottak el arra a szintre. Tehát a zenében van egy fejlettségi szint, ahol éppen tartasz, mi hat rád, vagy mit értesz meg belőle, meg azon belül van ízlés is. És igen, ma sok embernek rossz az ízlése, mert nem alakult ki a szépérzéke. Mert öntik ránk az eldobható szart, minden téren. Papírpohár, nejlonszatyor, kockaház stb.. Nézd meg ugyanezeket a tárgyakat régebbi kiadásban. Stílusosabbak voltak. És ez igaz az élet minden területére.. Van minőségi is mindenből, de nehéz kihalászni a szemét közül.
2021. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!