Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert tudok ennyire orulni...

Miert tudok ennyire orulni egy uj ruhanak?

Figyelt kérdés

Ha kapok valami ujat pl egy felsot akkor orakig tudom nezegetni azt a pólót es egesznap boldog leszek. Ugyanez a ruha vásárlásnál ha csak elmegyek es nem is veszek semmit, olyan jol szorakozok es tokre boldog vagyok:D Miert van ez? Legszivesebben egesznap csak ilyen plazakba lennek es nezelodnek:D

Egy kamaszlany:D


2019. okt. 25. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Helyes. Így tovább. ;)
2019. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van több gyerekem, de a 7 éves kislányom mióta tud menni azóta ha kap egy új cipöt addig a lakásban is rajta lehet míg kint nem használja, estére az ágya mellé teszi az új cipöket és jóéjt kíván nekik. Ez tényleg mióta járni tud így van. Egyik másik gyerekem sem tesz semmit a ruháival vagy cipöjével, de ö mindig is így csinált. Persze, ha már kintre felveszi akkor nem mehet benne a lakásban vagy az ágya mellé sem engedem tenni, de láthatóan imádja a cipöket.
2019. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ez de aranyoos:)
2019. okt. 25. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz :)

Mi szegények voltunk amikor gyerek voltam. Amikor kaptam egy új ruhát annyira örültem neki, hogy nem is érdekelt hogy csak egy melegítőfelső a piacról, majd kiugrott a szívem örömömben. Persze tudtam, hogy más lányoknak szebb és drágább, lányosabb ruhája van, én mégis képes voltam úgy járkálni a nyamvadt mackófelsőmben mint egy topmodell. Most már felnőtt vagyok, magamnak veszem a csinos nőies ruhákat de egyet sem becsülök meg annyira, mint a piaci vacakokat régen.

2019. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert nincs más öröm az életedben.
2019. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Ez nem igaz :(
2019. okt. 25. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ujdonság mindenkit jobban lefoglal.
2019. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább megbecsülöd
2019. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!