Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Járt már valaki hasonló...

Járt már valaki hasonló cipőben? Tartok a fiúktól!

Figyelt kérdés

16/L

Nem tudom pontosan, hogy miért de egyszerűen nem tudok csak szimplán önmagam lenni, ha egy társaságban fiú/férfi is van. Félreértés ne essék, nem vagyok férfiutáló, sőt igazából nagyon kedvelem a férfiakat, bírom, hogy sokkal lazábban kezelnek mindent mint a nők, stb. De egyszerűen legyen akár korosztályombeli vagy bárhány éves az illető, egyszerűen nem tudok felengedni. Esetleg ez adódhat abból, hogy a családom legtöbb tagja nő? Nagypapa sajnos már nem él, apukám pedig nagyon csendes


2019. nov. 8. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, 16 évesen szinte mindenki így van vele, aki ellenkező neműek társaságába kerül, csak nem mindenki vallja be (vagy nem mindenkin látszik). :)
2019. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Én meg a lányoktól és a nőktől.

21F

2019. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Óh én 18 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek és a mai napig csak lánybarátaim vannak, a fiúk társasága valahogy sose volt az igazi számomra. Sokkal jobban kijövök a lányokkal, mint a fiúkkal valamint a családomban is anyukám nevelt fel a nővéremmel, férfiak társaságában elég ritkán voltam. Lehet hogy ez is közrejátszik? Legalább a párommal el tudtam engedni magam :D
2019. nov. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök természetes reakció! :)


Nyugi! Idővel ez oldódik. Most lehet csodálkozni fox, de én is majdnem hasonlóan voltam, mint Te, csak fiúként anno. Na ha nem is szorongtam, de olyan "kényelmetlen" volt a nagyon fiús társaság. Aztán persze, ahogy idősödtem, tapasztaltam szépen lassan elkopott ez a kényelmetlen érzés. :)


Én kicsit apakép nélkül nőttem fel. Anyum vált korán nagyon, második férje elhagyta, így három csaj közé voltam beszorulva. XD (Anya+nővér+húg). Gondolhatod, hogy tényleg csajok között "mozogtam otthonosan". :))

Ennek nagyon sok előnye van (udvariasság, kedvesség, megértés, empátia megtapasztalása stb.), de hátránya is, mert mondjuk munkahelyen direkt rá is játszanak a kollegák... Mert tudják, hogy sokkal érzékenyebb vagyok az átlagnál és gyűlölöm a soviniszta/általánosító bullshitet. :D


tl;dr: Ne aggódj, csak lazán! :)


41F

2019. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszokat! :)
2019. nov. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!