Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő eladja a szüzességét...

Ha egy nő eladja a szüzességét, és arra van vevő, akkor miért a nőt nevezik szánalmasnak?

Figyelt kérdés
Nem értem, mert nyilván nem mindenki képes nőként ilyesmire, de ha hirtelen sok pénz kell, te ezt járható útnak látod, és van egy marha, aki képes érte milliókat fizetni, akkor szerintem nem te leszel a szánalmas.

2019. nov. 13. 18:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A kérdésben pedig direkt kiemeltem, hogy ha hirtelen kell sok pénz. Igen nehéz hónapok alatt gyári munkával milliókat keresni ;)
2019. nov. 13. 19:21
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

#8


Nagyon szélsőségesem sarkítasz, és összemosod a szezont a fazonnal.

A nők viselkedésében legalább ugyanannyi szánalmasnak tekinthető vonás van, mint a férfiakéban.

A prostitúcióról írt véleményedből látszik, hogy nem érted a férfiak viselkedését, a gyerekekkel kapcsolatos dologról pedig inkább nem is mondok semmit...


A férfiak viselkedését alapvetően meghatározza a szaporodási ösztön, ez genetika. Aki ezért a férfiakat ostorozza, az egyszerűen buta. Olyan, mint ha a nőket a menstruáció miatt hibáztatnád.

2019. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező: ha tényleg olyan égetően sürgősen kell sok pénz, akkor vegyen fel a nő hitelt, vagy oldja meg másképp. Mi férfiak is megoldjuk.

Szánalmas az, aki a legkönnyebb utat választja.

2019. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor igenis szánalmas, ha csak azért kell a pénz, mert lusta évekig spórolni vmire. Az ártatlanság meg nem elavult dolog. De ha neked ez okoz öröm, válj prostivá!
2019. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te nem becsülöd és nem értékeled magadat! Neked fontosabb a pénz, mint saját magad! Ez a szégyen!
2019. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Jézusom... Egyrészt nem magamról beszéltem. Egy posztot láttam, ami alatt ment a sarazás, ezért írtam ki a kérdést.

Milyen évekig tartó spórolásról beszélünk, ha mondjuk a hozzátartozód halálos beteg? Spórolsz a temetésére?

De direkt írtam azt is, hogy nem mindenki képes ilyesmit tenni, én sem lennék, és nem is akarnék. De nem ítélem el ezeket a nőket.

Prostik is azért vannak, mert van és lesz is rá kereslet.

A mentsruáció pedig egy önkénytelen, természetes folyamat, amit nem lehet önmagunk meggátolásával befolyásolni, mint a prostizásra való vágyat. :D

2019. nov. 13. 20:01
 17/18 A kérdező kommentje:
(Én becsülöm önmagamat, éppen ezért nem tekintek úgy magamra, mint egy tárgyra, aminek az "ártatlansága", avagy a szüzessége a meghatározó értékei közé tartozik. Ezzel nem azt mondom, hogy fűvel-fával, de nem gondolom, hogy egy embert a szexuális élete határoz meg😊)
2019. nov. 13. 20:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Hozzad pr.sti valo nem NÖ.
2019. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!