Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Heteroszexuális 30-as férfiak!...

Heteroszexuális 30-as férfiak! Szerintetek milyen (hogyan, (színek, stílus) öltözködik, hogyan viselkedik, hogyan néz ki egy homoszexuális férfi? És milyen egy heteroszexuális?

Figyelt kérdés

Már számtalanszor hittek melegnek, pedig semmi extrém nincs rajtam, semmi mást nem szeretnék, mint átlagos, hétköznapi srác benyomását kelteni. Már teljesen bizonytalan vagyok...

30 F


2019. nov. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem öltözet, hanem inkább testbeszéd kérdése. Ugyanúgy öltöznek, max egy kicsit igényesebbek.

Persze vannak szélsőséges homoszexuálisok, akik extrém mód öltözködnek, de gondolom most nem róluk van szó.

2019. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van meleg haverom. Ugyanúgy öltözködik, mint egy átlagos férfi, talán kicsit többet foglalkozik a ruháival, divatosabb, bár a bátyám is ugyanilyen pipergőc, ő pedig nem meleg. De a haveromról sosem gondoltam egy percig sem, hogy hetero lenne, annyira süt a kisugárzásából
2019. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van meleg barátom, le nem rohad róla a bézbólsapka, és húsz éve ugyanazt a bézbóldzsekit hordja. Szakállas és imádja a sört, szeret dartsozni, biliárdozni. Ha már egy ideje ismered, akkor elengedi magát, és a beszédstílusán észrevehető, hogy meleg.

Tévesen az igényes, ápolt férfiakat is melegnek nézik, pl. aki manikűröztet, szedi a szemöldökét, vagy feszes ruhákat hord, túl sok parfümöt szór magára.

2019. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

No offense, de én a beszéden szoktam észrevenni, hiszen a mai rengeteg öltözködési stílus miatt már semmi sem tekinthető furcsábbnak, mint az átlag. És ahogy előttem írták, a testbeszéden is.


21F hetero

2019. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek extrémebb színeket hordani, de pontosan tudom mivel áll jól mi és mivel mi nem. Viszont rólam általában a testbeszédemből szokták levenni hogy meleg vagyok. Festeni nem festek hajat max az eredeti hajszinemre fogom ha őszülök. Az őszülés nem szép.
2020. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!