Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfias melegként hogy barátko...

Férfias melegként hogy barátkozzak, ha nem akarom ezt mások orrára kötni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hivalkodónak tűnni, vagy hogy ledöbbenjenek rajtam, de szeretnék őszinte barátságokat kötni, hogy ezt tudja rólam, aki a barátom. De honnan tudhatom hogy kit zavar ez, vagy kinek nem gond?


30/F



2019. nov. 17. 18:33
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
68%

De honnan tudhatom hogy kit zavar ez, vagy kinek nem gond?

Akit zavar, az nem akar/nem tud a barátod lenni, ha tudja rólad. Szerintem ne titkold, ha már előbújtál.

2019. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért van benned a barátkozási kényszer ? A barátság lassan szokott kialakulni és ez érvényes arra is, hogy az ember sokszor lassan magától is rájön a másik irányultságára, nincs szükség a "titok" felfedésére. A mély és őszinte barátság kialakulása során a felek alapos lélekelemzést is végeznek.
2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából az a kérdés, hogy mikor comingoutolj egy baráti kapcsolatban, ha alapból nem lehet levenni rólad ezt?


Jó recept nincs, viszont ha tényleg jóban vagy valakivel, akkor le lehet venni, hogy mit gondol a témáról

2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene titkolnod.

Mennyivel lesz jobb, ha valakivel már nagyon jó barátok vagytok, elmondod neki és megutál? Kitárgyal, ellened fordítja a környezeted, stb

Elég bántó lenne.

Szerintem az elején tisztázd le a dolgot.

2019. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
én heterő nő vagyok és imádom melegeket szóval írhatsz nyugotan :) bocs a hibáért xd
2019. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
ja és tényleg ne titkold
2019. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" De honnan tudhatom hogy kit zavar ez, vagy kinek nem gond?"

Inkább fordítsd meg picit. Akit zavar az valóban a barátod? Mert az igazi barátaid Téged szeretnek. A személyiséged, a humorod, a kisugárzásod. És nem a szexuális orientációd. Az igaz barátaid nem fogja érdekelni kivel bújsz ágyba.

Mondd el, tisztán, szárazan. Csak a tényeket. "Ez van srácok! Nem karok tovább hazudni nektek erről." Ennyi. Ha akarnak kérdezzenek de ha azt érzed, hogy kellemetlenül érzik maguk emiatt akkor hagyd a témát.

2019. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazi barátnak mindegy, hogy milyen a szexualitásod.Kivéve, ha melegekkel szeretnél barátkozni.

De akár így,akár úgy, közös élmények, sok beszélgetés és ha nem is teljesen azonos,de valamennyire hasonló beállítódás és érdeklődés kell az igazi baráti kapcsolathoz.

Neten elég nehéz, sőt bajos barátkozni, mert sokan írnak ide is, oda is,de aztán lepattannak,vagy Téged hanyagolnak.

Kezdetnek nem rossz,de élőben az igazi elindítani egy kapcsolatot, bármilyen is az.

2020. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!