Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak fura dolgaim. Ettől...

Vannak fura dolgaim. Ettől még normális vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha zsibbadnak a végtagjaim, direkt begörcsöltetem a lábujjaim, csavargatom a hajam, hogy kócos legyek és fájjon kibontani. Kedvenc sorozataim a Hannibal és a Dexter. Tartok tyúkokat, pulykákat, szeretem a vágásokat (nem megölni, hanem boncolni). Nem vagyok annyira társasági ember, utálom a tömeget. Tudom, hogy mindenkinek vannak érdekes dolgai, de már megszóltak ezért-azért, hogy fura vagyok. Szóval ez még így normálisnak mondható, ugye? 😁 26N
2019. nov. 18. 17:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az nem itt kezdődik. Akkor már vagdosnom kéne magam, sőt...mivel egy idő után unalmassá válna az ilyen mértékű "kínzás". Mivel gyerekkorom óta ilyen vagyok, kétlem, hogy igazad lenne.
2019. nov. 18. 19:57
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

#12

Ja, ha gyerekkorod óta csinálod, akkor biztos ez a normális, nem szóltam egy szót sem!

Csak akkor nem értem, hogy miért írtál ki erről kérdést?

Na pá, én mentem!

2019. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
A hajcsavarás még nem annyira durva, ez valamiféle pótcselekvésnek vélem, érdemes lenne ezen elgondolkodni, hogy mi ez. A sorozatok nem mérvadóak, ma már szinte ilyenek mennek. Nem sokan foglalkoznak állattartással, de szerintem ez is egy elfogadható dolog, mert ez azt is mutatja, hogy valaki szereti a természetközeliséget. A tömeget én sem csípem, nem vagyok én sem társasági ember, megértem ezt a fajta hozzáállást. Érdekes ez a végtag-zsibbadásos dolog, ez egyfajta "jó" érzetet adhat talán neked. A lábujjakat szívesem megmasszíroznám:).
2019. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Akkor fordítsuk meg. Imádom az állatokat, van 5 macskám, 1 kutyám, 2 papagájom és ha tehetném, egy egész állatkertem lenne. Sokat mosolygok, szeretek rajzolni, énekelni, túrázni. Nem ítélkezem ismeretlen ember felett, akiről csak pár dolgot tudok (főleg, ha csak negatívat). Akkor kivel is van nagyobb gond, velem vagy azzal, aki belémköt? Elfogadok bármilyen kritikát, hiszen ezért tettem fel a kérdést. Nade amit néhányan írtok...inkább nézzetek ti tükörbe, mert veletek sem stimmel valami. A többieknek köszönöm a normális választ.
2019. nov. 18. 20:25
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem se vagy teljesen normális .
2019. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

Akik ismernek, azok így vélekednek rólad:

"Én ilyen vagyok, csak túl sokszor szóltak meg, hogy biztos valami nincs rendben velem."

Akkor ismeretleneknek mit akarsz bizonygatni? Mindezt 26 évesen?

2019. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Semmit nem akarok bizonyítani, tudom, hogy a gyk népe milyen, meg is mutatták magukat...De ez inkább rájuk nézve szégyen, nem rám. Nem rosszból szólnak be az ismerőseim. Szerintem jobb is, ha kicsit különc vagyok, mint átlagos. Kössz a válaszokat, nem kérek többet, mert úgy látom a többség csak köpködésre képes.
2019. nov. 18. 20:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne vedd magadra a válaszokat, sokan idegenkednek bármitől, ami nem hétköznapi, ebbe az, hogy disznót "boncolsz" bőven beletartozik. Ez nem csak a GYK felhasználóinál van meg ilyen arányban, hanem a nagyvilágban is. Gondolom a tyúkok levágásánál sem azt szeretted, ha lenyalogathattad az ajkaidról a kispriccelt vért, hanem pusztán a helyzet érdekességét(mert valljuk be, állatot leölni, "megnézni" milyen, milyen érzéseket vált ki érdekes, ugyanakkor önismereti hatása is lehet.

Első válaszoló voltam, örülök, hogy nem vetted magadra a felvetésemet, miszerint sokan csak mondják magukról, hogy "furák" és keresnek valami hasonló értékrendet, hogy végre ne legyenek olyan szürkék.

Én egy művészeti iskolába jártam, ott elég sokunknak volt valamilyen heppje, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy sokkal nyíltabban állunk a hasonló, talán ezeken a körökön kívül mozgó emberekből valamilyen szintű undort kiváltó témákhoz. Javaslom, ilyen körökben keresd a társaságod, sehonnan sem fogsz egy szűklátókörű véleményt kapni(ennye-bennyét meg pláne nem).


A szibbadás egyébként érdekes, én is szeretem, türelmesen végigvárom és közben próbálok ezt-azt csinálni az adott végtaggal, mert érdekes, hogy az én részem, de közben mégsem.

27f

2019. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 Köszi, hogy te normálisan gondolkodsz. 😊 Hozzászoktam, hogy én mindenkinek segítek az oldalon és tanácsot adok, de mikor én teszek fel egy kérdést, ez van. 😁 Nem érdekel a panelpatkányok véleménye, ők úgyis csak a 4 falat látják és tartják érdekesnek. Aki eltér az átlagostól, azt lehurrogják, pedig nem én bégetek birka módra, hanem ők. Kíváncsi lennék rá, hogy mit reagálnának arra a személyre, aki privátban felkeresett sorozatgyilkos hajlamokkal....
2019. nov. 19. 11:39
 20/23 anonim ***** válasza:

Vicces vagy kérdező :D Kérdezted hogy a fent leírtak szerint normális vagy ? Aztán akik azt írják hogy " nem " megy a lepontozás és a hiszti :D

Akkor minek kérdezted meg ?

2019. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!