Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak fura dolgaim. Ettől...

Vannak fura dolgaim. Ettől még normális vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha zsibbadnak a végtagjaim, direkt begörcsöltetem a lábujjaim, csavargatom a hajam, hogy kócos legyek és fájjon kibontani. Kedvenc sorozataim a Hannibal és a Dexter. Tartok tyúkokat, pulykákat, szeretem a vágásokat (nem megölni, hanem boncolni). Nem vagyok annyira társasági ember, utálom a tömeget. Tudom, hogy mindenkinek vannak érdekes dolgai, de már megszóltak ezért-azért, hogy fura vagyok. Szóval ez még így normálisnak mondható, ugye? 😁 26N
2019. nov. 18. 17:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Mint írtam is, elfogadom a negatív válaszokat is. Csak néhányan túlzásba estek. Ez már nem engem minősít.
2019. nov. 19. 12:51
 22/23 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok. Azért mások véleményét el kell fogadni, az, hogy lepanelpatkányozod, meg lebirkázod őket ellent mond a nyitott feldogásodnak. Nekik ez a véleményük. Te kérted egy rakad anonim ember válaszát, nem várhatod, hogy mindenki azt mondja, hogy a dolgaid bele esnek a normális kategóriába.

A vitának persze helye van, de nem látom, hogy akár részedről, akár a válaszolóid részéről erről szó esne.

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy ha azt szeretnéd, hogy az ismertségi köröd azért szeressen, aki vagy, akkor ugyanezt neked is meg kell próbálnod feléjük érvényesíteni. Értsd meg a gondolataikat és kérdezz miérteket, akkor talán közelebb kerülhet egymáshoz az álláspontotok.

Ilyenkor azt szokták válaszolni, hogy "nekem nincs szülségem más megértésére, szeretetére", de ez nettó önámítás lenne, ha így gondolnád.

2019. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Na, még én jövök ki rosszul, holott mások mocskolódnak. Kössz, ebből a gusztustalan hozzáállásból nem kérek, amit egyesek itt produkálnak. Nem érdekel a besavanyodott kockák véleménye, de csak megvédem magam a férgektől. Megvan a magam köre, nem kell, hogy bárki is alázzon egy anonim oldalon. 😁 Leírom mégegyszer: Ne írjatok több választ! Köszönöm.
2019. nov. 19. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!