Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éljem túl a pàrom csalàdt...

Hogy éljem túl a pàrom csalàdtagjainàl az ünnepi kajàlàsokat?

Figyelt kérdés
Pàr éve kezdődött,hogy egyszerűen nem tudok màshol enni,csak azt amit én itthon elkészítek. Most viszont lett pasim és a nagymamàjànàl lesz az ünnepi kajàlàs. Én pedig egyszerűen képtelen vagyok nàla enni. Múltkor inni kellett nàla valami likőr féleséget és utàna egész éjszaka a wcn ültem. Pedig nem volt koszos a pohàr. Bàr összefogdosta a pohàr peremét.... Undorító! Meg a sütijéből sem tudok enni ,mert arra gondolok,hogy nem én gyúrtam a tésztàt,hanem màs. Ki tudja mosott-e kezet,volt e retek a korme alatt. Stb. Nem akarom,hogy megsertodjenek. Azt csinaltuk mar,hogy vittunk sutit,de karacsonyra mar keszul az undorito bejglijevel. Ja es szerintem,ahol nincs mosogatogep ott nincsenek normalisan elfertotlenitve a konyhai dolgok. Ilyet barna lerskodast szoktam latni villaja. En itthon mindent mosogatogepbe rakok es az itthon 70fokon elmossa. Ezert nem varom a karacsonyt. Kerlek,ne mondjatok azt ,hogy menjek pszichologushoz. Tippeket varnek,esetleg ha van valaki ebben a cipoben...Mar gyomorgorcsom van a karacsony miatt,hogy menni kell a kotelezo gyülésre... :( Koszi,ha valaszoltok! Szep napot Mindenkinek!

#higiénia #mosogatógép #mashol kajalas
2019. nov. 21. 10:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%

Pedig de, orvoshoz kellene menned, mert a leírtak nagyon nem tűnnek normális dolgoknak.


Amúgy meg nem mész oda és kész.

2019. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az elsővel. Ez nem normális dolog, keress fel egy orvost.
2019. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Kar volt kommentalni. Tippeket varok,h eljem tul.
2019. nov. 21. 10:24
 4/48 anonim ***** válasza:
90%
Erről a problémádról (amit én betegségnek hívnék szívem szerint) beszélj a párodnak. Mond el neki, hogy sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, van egy ilyen problémád, és nagyon sajnálod. Kérdezd meg, hogy szerinte mi tévők legyetek, mert bunkó nem szeretnél lenni, de egyszerűen te képtelen vagy másnál enni vagy inni.
2019. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%
Neked valami mentális problémád, fóbiád van, és hiába hurrogod le a válaszokat, menj el pszichológushoz, mert ez nem normális. El kellene gondolkoznod azon, hogy ha mindenki ezt írja így ismeretlenül, akkor van valóságalapja.
2019. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
83%

De most erre mit lehet tanácsolni? :D

Nem mész oda és/vagy kezelteted magad.

Vagy marad a f0sás.

Amelyik tetszik.

2019. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
74%

Mégis mit lehetne tanácsolni? a probléma a fejedben van!

Az nagyon udvariatlan lenne, ha saját étkészletet, és ételt vinnél és nem ez a megoldás!

2019. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%
Most nem értem: Volt már rossz tapasztalatod a párodéknál, azaz tényleg koszos volt az edény, stb.? Ha nem, akkor csak hisztizel.
2019. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fóbiák - a tiéd is ilyen - amik miatt az illető nem alkalmas valamilyen társadalmi tevékenységre, pl. nyilvános evés. Ezt tudomásul véve, nem jelensz meg közös vacsorákon, egyéb étkezéseken, de nem hazudozva, hanem őszintén elmondva,... ha már nem fogod fel, hogy szakorvosnál a helyed!

Az agorafóbiásnak sem rendeznek meglepetés partit, a lakásától 20 km-re, vagy a klausztrofóbiást nem lifteztetik a tizedikre.

2019. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

"Kerlek,ne mondjatok azt ,hogy menjek pszichologushoz. Tippeket varnek,esetleg ha van valaki ebben a cipoben..."


Faggasd Monkot, hogy ő mit tenne!

(Bár ő tudja magáról, hogy flúgos:)

2019. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!