Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak egyesek...

Miért csodálkoznak egyesek (sőt nem hiszik el) hogy nincs mobilom? Ugyanakkor 3G tabletem meg van. Ezt végképp nem értik.

Figyelt kérdés

Nincs mobilom, Nem anyagi oka van: azért nincs mert régebben volt, de meguntam hogy az összes hülye hívogat piszlicsáré dolgokkal hát megszüntettem. Ugyanakkor a net meg a GPS meg a hírek kellenek hát vettem egy tabletet 3G-vel.

És ezt már a sok gyökér végképp nem érti. Hát ezek szerint lenne pénzed telefonra is mondják! Hát miért ne lenne. Tablet van kocsi van lakás van épp egy szaros telefonra ne telne?

Meg a legjobb: hát a 3G tablettel telefonálni is lehetne! Hát lehetne. Ha nem tiltottam volna le a voice call funkciót.

Szóval mi olyan nehezen hihető érthető abban hogy nincs mobilom ? és nem azért mert nem telik rá, és nem azért mert technikai analfabéta vagyok aki még egy érintőkijelzővel se boldogul.

Hanem azért nincs mert elegem volt hogy minden hülye a szaros ügyeivel hívogat. MOst nem hív engem senki, ha én akarok valakit elérni majd én hívom őt (na nem sűrűn.... ha lehet kerülök mindenkit).

De engem telefonon elérni nem lehet. Küldjenek mailt. Amikor épp időm és kedvem van majd elolvasom. Ha csak késő este hát ez van!

Mi ebben a nehezen érthető?


2019. nov. 22. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok. Én értem.

Nekik talán szeparációs szorongásuk van.:))

2019. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi erôvel inkább ne rakj a mobilba sim kártyát, azt jó van. Kényelmesebb mint egy tablet.
2019. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!