Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az embernek van egy jellegzetes szaga?

Figyelt kérdés

Szeptember óta Pestre járok suliba,kollégista vagyok.Az elején ha este fürdés után bementem a szobába,akkor nagyon furcsa szagot éreztem.Kb mint valami rohadt kolbász.

Vettem a Sparban valami vajas croissant féleséget,azt gondoltam az avasodhatott meg,de nem.

De furcsa mód csak akkor van ez ha a szobatársam is itt van,egy szellőztetés után eltűnik.

Megfigyeltem hogy ha felszállok a buszra,villamosra,akkor is ezt a jellegzetes rohadt kolbászhoz hasonlító szagot érzem.Múlt héten meg a metrón leült mellém egy nyanya,de az olyan büdös volt,azt hittem rosszul leszek.És ugyan ez a rohadt kolbász szaga volt,csak sokkal erősebben.

Tegnap jöttem vissza,akkor is a metrón megint ilyen rohadt kolbász szaga volt a mellettem ülőnek.


Mégis mi ez?



2019. dec. 16. 09:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem. Nem konkrétan a melletted ülő a büdös, hanem mindenki együttvéve. Te is. Én is sokszor érzem azt a jellegzetes "emberszagot" tömöttebb villamoson. Testszagok, parfümök, máshonnan átvett szagok, szellőztetés hiány keveréke lehet.
2019. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindennek és mindnekinek rohadt kolbász szaga van, akkor veled van a baj. Vagy túl sok rohadt kolbásszal találkoztál, vagy jó volna elmenni egy elmeorvoshoz. Mondjuk, holnap.
2019. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az vagy, amit megeszel. Ez tény. Az indiaiaknak azért van enyhén fűszeres illatuk, mert sok fűszeres ételt esznek.

Aki minősíthetetlen sz..r kajákat eszik, annak nagyon büdös a testszaga.

Páromnak én pl. még szinte nem is éreztem 7 év alatt, hogy milyen a testszaga, mivel ő nagyon megválogatja, hogy mit eszik és mit iszik.

2019. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
Hát #3-as, én ekkora baromságot még életemben nem halottam, hogy az, amit megeszik az ember, bármiféle kihatással volna a testszagára. Hogy képzelhető el ez egyáltalán? Sok hülye ember kolbászt eszik - ami egyébként hozzáteszem, abszolúte nem egészségtelen étel -, azt mivel az egy alábbvaló kaja, rohadt kolbászszaguk lesz? Kipárolog belőlük, vagy mi? xD
2019. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mond pedig hulyeseget a #3-as. Ha jo hagymas kajat eszel, a borodon is erezni fogod a hagyma illatat.
2019. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Látod négyes ha csendben maradtál volna előnyösebb lenne mert itt baromságot a kérdezőn kívül csak te írtál!
2019. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Most attól, hogy te nem hiszel el valamit, attól az még lehet létező jelenség, de XD-zzél csak vigyorogva.

2019. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Miért baromság?Ha nem létezik,miért érzem?
2019. dec. 16. 11:13
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

#4-es vagyok

Na mert érezte bármelyikőtök is valaha, hogy a másik mit evett az alapján, hogy megszagoltátok? Látni zseniális netes site-okat (amiket ki tudja kik írtak, egyiket tán egy 70-es lakius anyóka, a másikat a szomszédba lakó jegyellenőr), ahol azt írják, hogy pl. a karfiolban és másokban ilyen-olyan anyag van, ami erős testszagot okozhat, de ez nem azt jelenti, hogy áradni fog a bőrödből a karfiolszag...

Mert ha én zöldségeket zabálok kellemes zöldségeskert-illatom lesz, de ha kolbászt, akkor nyilván rohadt kolbász, mi? Meglehet, de csak max a szádnak meg a kezednek, amivel összetaperoltad.

2019. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3asnak
2019. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!