Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az embernek van egy jellegzetes szaga?

Figyelt kérdés

Szeptember óta Pestre járok suliba,kollégista vagyok.Az elején ha este fürdés után bementem a szobába,akkor nagyon furcsa szagot éreztem.Kb mint valami rohadt kolbász.

Vettem a Sparban valami vajas croissant féleséget,azt gondoltam az avasodhatott meg,de nem.

De furcsa mód csak akkor van ez ha a szobatársam is itt van,egy szellőztetés után eltűnik.

Megfigyeltem hogy ha felszállok a buszra,villamosra,akkor is ezt a jellegzetes rohadt kolbászhoz hasonlító szagot érzem.Múlt héten meg a metrón leült mellém egy nyanya,de az olyan büdös volt,azt hittem rosszul leszek.És ugyan ez a rohadt kolbász szaga volt,csak sokkal erősebben.

Tegnap jöttem vissza,akkor is a metrón megint ilyen rohadt kolbász szaga volt a mellettem ülőnek.


Mégis mi ez?



2019. dec. 16. 09:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc.Tényleg érzem
2019. dec. 16. 14:25
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem szerinem valamivel érzékenyebb a szaglásom az átlag embernél, de még konkrétan soha nem éreztem senkit se kolbász szagúnak :D Vagy nem tudom, nálatok milyen kolbászokat árulhatnak. Én alapból a sok dezodor, parfüm, stb. mellett már nem is szoktam érezni az emberek alap testszagát (max. ha valaki kivételesen retkes, izzadt, stb., vagy öreg). És nem mondanám, hogy nem örülök ennek.
2019. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A rókáknak is van szaguk.
2019. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Hát nálunk van kutya,macska,de azoknak sincs ilyen büdös szaga


Én folyton ezt a rohadt kolbász szagot érzem a buszon,villamoson,metróm,koli szobában.Nem győzök szellőztetni,felmosni,takarítani,de amint jön a szobatársam,előjön ez a rohadt kolbász szag


Fogalmam sincs mi ez,de inkább szagolom az izzadt büdös zoknimat mint ezt a kolbásszagot


De otthon vidéken még sosem éreztem ezt.Érdekes

2019. dec. 16. 16:24
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen, van. Nyáron én is megfigyeltem, hogy aki nagyon verejtékezik, vagy nem megfelelően mosakszik, akkor hasonló szaga van, mint a hajléktalanok egy részének.

Alapból minden embernek van egyfajta testszaga, ami vagy érződik, vagy nem. E mellett, ha valamilyen gyógyszert is szed, az is megemelheti ezt az illatot.

Nyáron a mezítlábasság is okozhat illatot, nőknél is:).

2019. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!