Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az embernek van egy jellegzetes szaga?

Figyelt kérdés

Szeptember óta Pestre járok suliba,kollégista vagyok.Az elején ha este fürdés után bementem a szobába,akkor nagyon furcsa szagot éreztem.Kb mint valami rohadt kolbász.

Vettem a Sparban valami vajas croissant féleséget,azt gondoltam az avasodhatott meg,de nem.

De furcsa mód csak akkor van ez ha a szobatársam is itt van,egy szellőztetés után eltűnik.

Megfigyeltem hogy ha felszállok a buszra,villamosra,akkor is ezt a jellegzetes rohadt kolbászhoz hasonlító szagot érzem.Múlt héten meg a metrón leült mellém egy nyanya,de az olyan büdös volt,azt hittem rosszul leszek.És ugyan ez a rohadt kolbász szaga volt,csak sokkal erősebben.

Tegnap jöttem vissza,akkor is a metrón megint ilyen rohadt kolbász szaga volt a mellettem ülőnek.


Mégis mi ez?



2019. dec. 16. 09:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#9


Csak, hogy ma is tanulj valamit, mert az értelem csak úgy "sugárzik" belőled:

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ui.: leegyszerűsítve az értelmi szintedre, ha sz..r minősíthetetlen egészségtelen ételt eszel, akkor büdös leszel, mint a görény, de ha egészséges, vitamindús ételeket eszel, nem eszel állandóan édességet, nem iszol kólát, alkoholt, energiaitalt, nem dohányzol, akkor szinte észrevehetetlen a testszagod.


Így már érthető?

2019. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lehet az, hogy az a no, aki dohanyzik, annak a nemiszerve is mas illatu (ha azt allitod ilyen marpedig nem letezik)? Hmhm, hogy lehetseges ez ugyan... :)
2019. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen,minden embernek van egy saját szaga,de nem mindenki rohadt kolbász :D
2019. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Még szép, h kolbász szag van. Hiszen ebben az országban a kerités is abbol van... Tee csóró egyetemista 😂
2019. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De mindenki kolbászt eszik vagy mi?
2019. dec. 16. 13:17
 17/25 anonim ***** válasza:

#16

Nem, te csak ahhoz hasonlítod, mert neked arról a szagról ez jutott eszedbe. Én még ilyen nem éreztem, szóval erről csak ennyit.

De orrfacsaró izzadságszagot, áporodott lábszagot már éreztem.

2019. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ezért nem érintkezek emberekkel, csak amennyit muszáj. Undorítóak, minden téren.
2019. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az izzadtságszag nem ilyen

Ezt romlott kajához hasonlítanám minden téren

2019. dec. 16. 13:51
 20/25 anonim ***** válasza:
Köszi mindenkinek . Jót röhögtem :D
2019. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!