Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy nagyon...

Mit lehet kezdeni egy nagyon zárkózott emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit megszerettem. Én sem vagyok közömbös a számára, de nem jutunk egyről a kettőre. 38 éves hajadon, pedig a külsejével semmi probléma és nagyon kedves is, viszont nagyon eltud merülni a kis világába és ilyenkor nem lehet felőle hallani. Amit még tudok és lehet ez miatt is komplexusos, hogy nagy türelem kell hozzá az együttléteknél, mert nem úgy működik neki ahogy szeretné. Szerintetek nekem hogyan kéne hozzá állnom? Nyomulni nem akarok, lehet azt sem venné jó néven. Próbáltam már beszélni vele ezekről a dolgokról, de tereli a szót, olyan mintha inkább homokba dugná a fejét.

Köszi


2019. dec. 21. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
*de
2019. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én ugyan ilyen férfiba szerettem bele csak ő fiatalabb (21), lassan 3 éve várom hogy na majd biztos most megnyilik. Bár az elejéhez képest haladtunk, de csak éppen hogy.

Ha van végtelen türelmed akkor várj hátha, de készülj fel mert az ilyen emberekhez óriási türelem kell.

2019. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

12es vagyok

Egyébként nálam is az van hogy mondta hogy a csalódás után amin átment nem akar komolyat, mert neki nem menne a felelősség.

Igy a szexkapcsolatba maradtunk.

És 3 év kellett ahhoz hogy athivjon saját magától a házába.

Eddig nem is említette.

Csak azért megfordul a fejembe hogy egy életen át nem várhatok rá.

Patt helyzet

2019. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!