Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha egy férfi, kijelenti...

Hogyha egy férfi, kijelenti azt számodra, hogy mással IS ismerkedik és majd dönt. Az titeket hogy érintene? Kihasználni akart vagy, tényleg a megfelelő embert szeretné maga mellé? És igazan nehéz a mai világban normális párkapcsolatot kialakítani.

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 22:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Mit értünk ismerkedés alatt? Mert ha csak kávézgattok nagy kihasználásról nem lehet szó... XD
2019. dec. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Annyira álszent itt néhány ember... Csak addig nem okés ez számukra, amíg a másik fél viselkedik így, de saját maguk részéről természetesen nincs ezzel semmi probléma.
2019. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek az őszinte válaszát!

Nemtudom megéri-e az ilyen dologba energiát fektetni.

2019. dec. 26. 09:24
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Nos, én azért hagynám a francba, mert ez az a szitu, amikor inkább hallgattnia kellett volna. Számomra ugyanolyan érthetetlen ez a kijelentés, mint mikor valaki bevallja, hogy megcsalta a másikat – de folytatni akarja a kapcsolatot. Ez annyit jelent, hogy ráterheli a másikra a döntés felelősségét, ha partner belemegy a játékba, és végül az derül ki, hogy nem őt választja/ vagy megcsalásnál nem működik már ugyanúgy minden (ami elég esélyes, lássuk be), akkor mondhatja, hogy „de én megmondtam, bevallottam, te akartad így is folytatni”, és még jó fejnek, korrektnek is tartja magát.

Hát nem. Vannak helyzetek, mikor csöndben kell inkább maradni, szerintem ez is az.

2019. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Ehhez az őszinteséghez furán álltok hozzá. Korrekt. (?) Ha őszintén elmondja, hogy az autójához kötött egy kutyát, és végighúzta a városon, akkor értékelni kell az őszinteségét?


Annyiban "jó", hogy elmondja, hogy tudod, hogy nem kell vele többet ismerkedni, de cseppet sem értékelendő vagy korrekt.

2019. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem az oszinteseg a gond, hanem az, hogy massal is ismerkedik es majd o dont, hogy mi lesz.

Itt a hangsuly azon van, hogy o dont.

Mintha valami isten ajandeka lenne, akinek legyek halas, hogy egyaltalan szobaallt velem.

Nagykepuseg, enkep zavar es empatia hianyat jelzi az a mondat.


Akkor nem lenne gond, ha annyit mondott volna, hogy amig nem talalja meg az igazit, addig nem lesz igazi kapcsolatban senkivel, nem kotelezi el magat.


Mas kerdes, hogy szerintem egy olyan no, aki tenyleg megeri, az nem megy bele ebbe, hogy csak egy legyen a sok kozul.

2019. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

Na ne nevettess. Hát nem a fiú udvarol és a hölgy választ a kérők közül? :D

Hogy hogy érintene? Hagynám a francba, nálam eljátszotta a lapjait ezzel a dumával. Hát basszus :D

2019. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

#6:

Nem minden pasas olyan pénzesfiú ám, hogy ribančháremet tartson, mint te.

2019. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

Ki hogyan csinálja s mi formában, az a nem mindegy.


Azért randizik az ember, hogy megismerjen más-más embert, keresve azt aki hozzá illő.


VISZONT:

Manapság feledve van az, ami nálam alap:


A randi folyamata az, ami nem mindegy.


1. Kapcsolat felvétel, ismerkedés (legyen az személyes vagy digitális)


2. Személyes találkozó, amire azért bólint rá a 2 fél, mert szimpatikusak egymásnak, azaz randi.

Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbik? Személyiség típus stb...


Ezt a KÉT első pontot több emberrel is megteheted , hiszen ismerkedsz, keresgélsz. Persze kultúrált módón (és nem +18-at bele iktatva...sokakban viszont nincs gerinc, tartás)

+Kiemeled, hogy ismerkedsz nem pedig ágyba viszel másokat s bizony más emberekkel is randizol. (Normál kereteken belül.)



3. A Csók!

Csókot csak az kap, az az egyetlen egy személy, aki a legszimpatikusabb - ezzel kiválasztod Őt, a többiekkel pedig lezárod az ismerkedést és folytatod azzal, akit ajkaidhoz engedtél.



Ezek körülményekkel teljesen korrekt és normális a több személlyel folytatott randizás.


+ A másik félben tudat alatt a vadász ösztönt is felhozod, hiszen ha nagyon kedvel küzdeni fog érted s itt is láthatja az ember, ki az akinek van töke, akarata s tényleg szeretne jobban megismerni, nem akar másnak adni.

A kitartás pedig az élet minden pontján fontos tényező.

Legyen az kapcsolat, karrier...stb.


Aki ilyen fajta randit se tud elfogadni ott látszik az igazi oldala a másiknak, hogy minden "körülöttem forogjon s nincs bele szólásod, különben felbszod az agyam".


Nem rab akar lenni egyik fél a másik keze alatt.

Az viszont teljesen más, ha a két fél egyenlőnek tekinti a másikat s elköteleződnek egymásnak, értékelik egymást.

Az adok-kapok elv pedig mindenben alap.


Ez a nem mindegy.


Jómagam nagyon ragaszkodó és hű vagyok, a tartás és büszkeségem megőrizve, hogy minden reggel boldogan keljek s nézzek tükörbe.


Azért senkit nem lehet elítélni, aki szingliként az igazit keresi NORMÁL körülmények közt randikon!


Mindenki boldog akar lenni a másikkal kiegészülve.

2019. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%

19#-es vagyok.


Olvasva itt a "gyerekeket"...

Nos látszik nem igazán vagytok tapasztaltak az életben.


Egy rendes ember óvatos és ismerkedik.


Lásd: a fogatok fehérjét kimutatjátok.


A szerelem összetett dolog, nem sima rózsaszín köd.


Az az érzés, amikor IQ, EQ, mentalitás, bio-kémia, foglalkozásaitok, hobbitok, vágyaitok, illatotok , érték rendetek...stb mindent megtalálsz a másik félben nagyon jó s az, amikor érzed azt, hogy mindenben összeilletek, extrán fokozza a szerelmet.


S ne feledjük: nem tudhatjuk mi sebeket hordozhat a másik fél, miért is óvatos, s igen: a randinál bizony a személyiség, egyéniség, belső értékek vannak méregetve.


Hiszen, ha nem lennél elfogadható kivül, el se mentetek volna randira!


Biztos jön majd az olyan megnyilvánulás kommentbe erre:

Engem ne méregessen senki!


Picikém, te nem ugyanazt csinálod, ha valakit kiszemelsz magadnak?

Végig nézed azt amit kivül látsz, az arctól, stilustól, kisugárzástól kezdve a fenekéig.

(Igen, mi nők is nézzük sok esetben)


Majd érdekelni kezd:

Milyen ember is ő?

Mit csinál, mikkel szeret foglalkozni...stb


Mondjuk csúnyán: amíg nem a tiéd ő, addig ő szinglinek számít, ahogy te is!


Te is megteheted, hogy szimpatikus emberekkel elmész beszélgetni egy kávézóba, hiszen nem csinálsz semmi erkölcstelen, hűtlen folgot, ahogy ő se.


Ha pedig egymást választja az ember, úgy is (NORMÁLIS esetben!) egymással lesztek lefoglalva, hiszen egymást választottátok mások helyett, kik jelentéktelenné válnak, mert a párod lesz ott neked.

2019. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!