Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha egy férfi, kijelenti...

Hogyha egy férfi, kijelenti azt számodra, hogy mással IS ismerkedik és majd dönt. Az titeket hogy érintene? Kihasználni akart vagy, tényleg a megfelelő embert szeretné maga mellé? És igazan nehéz a mai világban normális párkapcsolatot kialakítani.

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj. Az en baratom egy masik lannyal volt együtt mikor velem megismerkedett. Ő nem gondolta komolyan azt a kapcsolatot, de jo volt vele a szex. Ezt nekem elmondta. Mi is csak havernak indultunk, közös hobbival. De mikor velem komolyodott volna, mert lelkileg is egy hullámhosszon voltunk, (semmi szexuális nem volt köztünk!) azonnal szakított a másikkal. En azt a pasit tartom gerinctelennek aki egyszerre tobb csajt tart talonban. Ha valaki szimpi neki, randizgatnak, ne kurjon már mással. En ezt a pasidat ejteném kérdező.
2020. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem szimpatikus, hogy olyan helyzetbe hoz téged mint valami állásinterjún. Majd ő dönt, te meg várjad az ítéletét. Miféle ember kommunikál így? Nem sok empátia szorult belé az biztos.
2020. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj h ismerkedik hanem hogy az orrodra köti. Másrészt lehet hogy csak manipulálni akart ezzel hogy ne érezd magad biztonságban vagy h jobban teperjel , esetleg bújj vele agyba .

Nekem ez nem szimpatikus. Szzem sz a jo ha úgy randizni valakivel hogy odavagytok egymásért és nem akartok massal lenni. Szóval kuka

2023. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem várhatsz az ilyentől, mert a következő döntéshelyzetében lehet, hogy egyből lapátra is tesz.


Tipikus húspiaci válogatási probléma. Az egyik ember 20 dkg, a másik meg 1 híján 20.

Akinek van egészséges önbecsülése, ő ilyen játékot nem választ, szerintem sem. Ezt csak olyanokkal lehet eljátszani, akiket már az ujjuk köré csavart az illető szívtipró. Kerülném a ge.....

2023. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!