Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tettél volna?

Te mit tettél volna?

Figyelt kérdés

Ma a piac bejáratánál egy 25 év körűli srác szinte elém állt és kérdezte tőlem, hogy petárda nem kell? Mondtam nem, erre felelte, hogy száz darab kétezer-ötszáz forint, mondtam neki, kössz nem veszek, de nagyon akarta, hogy vegyek, elindult és jött utánam. Elkezdtem sietni és a tömegben előrébb haladtam és leráztam. Nagyon azt akarta volna, hogy vevője legyek. Ti mit csináltatok volna, mit tettetek volna, ha ilyen helyzetbe kerültetek volna?

Amúgyis tilos árulni, de lehet volt neki engedélye ilyenkor év végén, nem tudom, de az már sok volt, hogy tízmétereken át követett is, hogy vegyek.



2019. dec. 29. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A petárda tiltott, ilyenkor se szabad árulni és birtokolni se. Hívd ki a rendőröket.
2019. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ahha, azért merte nyugodtan árulni és 10 méterre meg a biztonságiőrök járőröztek.

Engem az zavart, hogy jött utánam.

Számtalanszor volt már rá példa, hogy a csavargó romakölykök a pályaudvaron is jöttek pénzt kérni és feleltem, nincs és csak jöttek, hogy de van, adjwk már 200 forintot. Az ilyen idegesítő, le tudnám kiabálni ilyenkor az ilyeneket, hogy nem értik meg. Csak ugye nem illik.

2019. dec. 29. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A petárda az év minden napján tilos. Ha eléd áll akkor határozottan el kell küldeni. Ha továbbra sem hagy békén akkor tényleg rendőrség. De többre mész határozott fellépéssel és magabiztossággal.
2019. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én kértem volna egyet tőle és egyenesen pofán vágtam volna a petárdájával.
2019. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálna a rendőr semmit. Nem bűncselekmény csak elkoboznák tőle.
2019. dec. 29. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem kérdezted meg, hogy "Lehet fímmel fizetni, more"?
2019. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdezz máskor: "Ugye adsz blokkot is?".
2019. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másodszorra már válaszra sem méltattam volna, - arról már nem te tehetsz, hogy fogyatékos valaki.
2019. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiosztottam volna vagy szóltam volna azoknak a biztiboyoknak.
2019. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!