Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szorult ennyire háttérbe...

Miért szorult ennyire háttérbe a fiatalok tisztelete az idősebbek iránt?

Figyelt kérdés
Egymással sokkal tisztelettudóbbak, mint egy náluk legalább 15-20 évvel idősebbel, a nyugdíjasokkal pedig, mintha egy külön faj lennének, úgy beszélnek.

2020. jan. 5. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

#10: Pontosan az olyanokat sz@rom le magasról mint a te,aki azért nézi le a fiatalokat mert ők már nem abba a világba születtek,mint ő maga,mert meg nem eltek annyit,nincs annyi tapasztalatuk mint neked!

Emiatt nem tudom tisztelni az időseket,mert a nagy része olyan zsembes mindenért kötözködő bunkó mint te!

2020. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Politika?
2020. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Mert azt hiszik, hogy ők a világ közepe. S észte se veszik magukat.


15 évesen júniusban nem az iskolábusszal jártam, mert nem érte meg bérletet venni. A sima favak közi busszal mentem haza. Magam előtt felengedtem 2 vénasszonyt s egy kisgyereket. (Mert ugye öregek, s biztos az az egyik unokája, meg sok szatyruk is volt). Utánnuk én is felszáltam. Mentem szépen hátra, mert a leghátsó sor 4 üléses, ők meg csak 3-an voltak ott. Állok ott, mert a nagy valagukkal s csomagukkal elfoglalták mind a 4 ülést s még ők néztek, hogy mit akarok... A soför is kiabált velem, hogy üljek már le, de ők azt mondták hogy nincs hely. Végül a soför hátra jött s szorított nekem vagy 20 cm helyet, ott a 2 vénasszony között.

Ezek után tőlem a pápa is várhatja mellettem a buszt, úgyse engedem fel direkt magam előtt.


18L

2020. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%

azért, mert a mai idősek nagy része (sőt 50 felettiek) olyan egyszerű, mint a 10es válaszoló:


-múltban megrekedt, korlátolt emberek (2020ban még a katonasággal jönni :D), akik nem beszélnek nyelvet, elhízottak, digitális analfabéták, és nagyképűsködésen, fiatalok szidásán kívül semmi nem képesek


-még az sem képesek felfogni a kis agyukkal, hogy manapság sokkal nehezebb pl. lakáshoz jutni, vagy elköltözni otthonról


mostanában terjed egy fiatalokat kritizáló írás, amiben természetesen rengeteg baromság van, és jókat röhögök, hogy elhízott, helyesen írni nem tudó, nyelvet nem beszélő dagadt 50-60 éves nők is megosztják, természetesen kifejezve, hogy mennyi igazság van benne.


valamint mind a munkám, mind amikor közlekedek (általában biciklivel), 90%-ban idős emberek kötekednek, fogalma nincs KRESZről, de ért hozzá, hiszen idős.

2020. jan. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!