Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "őrültek meg" manapság...

Miért "őrültek meg" manapság az idősek?

Figyelt kérdés
Régen 20 éve, amikor gyerek voltam, olyan tiszteletre mèltó, bölcs idős emberek voltak. Nagyon szerettem, tiszteltem őket, volt miért Most meg magukból kivetkőzve idős emberek párt hovatartozástól függetlenül nagy tisztelet ugye a kivételnek, de Pesten is mit csináltak. A ligetvédő akcióban idős 60+-os emberek mentek neki a rendőröknek, trágárságokat ordítoztak, magukból kivetkőzve mint valami rossz kamasz gyerek. Ünnepsègeken is vàlogatott tràgárságokat üvöltöztek, verekedtek. Ha az èn apám csinálta volna nagyon szégyelltem volna magamat. Ezekkel mi van ezekkel az emberekkel? Teljesen megkergültek, emberi mivoltukból kivetkőzve viselkedtek. Az öreg emberekre elvileg a tapasztalat, bölcsesség, megfontoltság, higgadtsàg jellemző. Ès akkor úgy viselkednek mint egy vadállat. Le vagyok tőlük döbbenve.

#viselkedés #szomorú #megőrúltek?
2020. jan. 10. 20:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Pl. Arra emlèkszem, hogy ilyen 15 èvesen a szomszèd nèninek játszottam a magyar himnuszt, meg gimis havernak😅
2020. jan. 11. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!