Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog amit általános suliban tettél?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Esős idő volt és ezért a szünetben is bent kellett lenni a folyóson. Persze futkározni nem lehetett többször is elmondták de nekünk mintha kötelező lett volna és neki us álltunk persze...rohantunk mint az állat már nem tudom mit játszottunk de a lényeg hogy velünk szembe jött egy kislány talán másodikos/harmadikos lehetett és az osztálytárs neki rohant a lánynak aki olyan szerencsétlenül esett felém hogy pontosan az orrát teljes erőből neki verte az én sípcsontomnak. Elején még nem volt baj, kicsit piros volt az orra, majd később elkezdett neki dagadni...bejött az anyja és persze egyből megkérdezett minket hogy mi voltunk-e a hibások hogy a lánya orra dupla akkorára dagadt, persze szemlebbenés nélkül hazudtunk neki hogy mi biztos hogy nem. Majd este 6 óra fele csörög anya telefonja, hát a napközis tanárunk volt az akinek a fülébe jutott a dolog és onnan már nem volt visszaút. Mindent elmondtunk és persze osztályfőnökit kaptunk.
2020. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%
Beszálltam-bár nem nagy mértékben-a bullingolásba. Aztán gimibe másik városba mentem, senkit sem ismertem, de visszakaptam a sorstól.
2020. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!