Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire igénytelen és...

Miért ennyire igénytelen és gusztustalan némelyik nő?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán ismételten tapasztaltam azt, hogy egy bevásárolóközpont mosdójában mi folyik.


Ritkán látogatom meg ezeket a helyeket, de néha muszáj.


Tegnap bementem az egyik plázában a mosdóba, ahol belépve a wc-be fogadott, hogy valaki elvégezte a "nagy dolgát" és utána nem húzta le. Ezek után átmentem a mellette lévő fülkébe, ahol meg egy véres tampon úszott a vécécsészében, illetve mellette hánykolódott egy véres betét és wc papír.


Komolyan kérdezem. Ennyire hogy lehet egy nő igénytelen?


Egyszerűen nem tudom elhinni ezt. A legtöbb nőtársam felháborordik, ha azt mondják rá, hogy igénytelen, mert mindenki tartja magát annyira, hogy ezt a jelzőt nem viseli el, ha ráértik. De egy ilyen után nem érzi magát gusztustalannak?


Lehet, hogy csak én háborodok ezen fel, de szerintem ez nem normális dolog. Otthon biztosan megszokta már ezt a viselkedést, de egy nyilvános helyen legalább adhatna mindenki annyira magára, hogy lehúzza a wc-t.



2020. jan. 17. 12:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

A tampont/betétet én se értem.


Olyan nálam is van viszont, hogy kézmosás nélkül masírozok ki a mosdóból, ilyenkor egyszerűen úgy mérem fel, hogy több bacit okozna a csap taperolása, mint amennyit eltüntetne, úgyhogy kimegyek a veszélyes övezetből, és kint kézfertőtlenítőzök és esetleg megnézem, nincs-e a közelben normális kézmosási lehetőség.

Nem hiszem, hogy igénytelenség lenne, hogy nem akarok mindenféle leprás tárgyakat fogdosni. :D

2020. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk amúgy a nők falkában járnak wc-re kávéval dohányozni és beszélgetni, úgy hogy mellettük ott végzi valaki a dolgát, sőt volt már olyan hogy is hogy ott ettek.


De mondjuk ez egy gyár szóval nem a fiók legélesebb kései dolgoznak itt... :D

2020. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ment mindenkinek a zöld.

2020. jan. 17. 13:04
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

"Otthon biztosan megszokta már ezt a viselkedést, de egy nyilvános helyen legalább adhatna mindenki annyira magára, hogy lehúzza a wc-t."


Szerintem pedig pont, hogy otthon egy fokkal igényesebben viselkedik az ember, mint egy pláza vécében. Csak saját magamat sz#patnám, ha lehúznám az otthoni vécémen a tampont, mert nekem kellene megszerelni/szereltetni, ha eldugulna, ha pedig összesz##rnám, akkor is nekem kellene kitakarítani. Ha a plázában beledobnám (amúgy nem teszek ilyet), akkor tök mindegy, hogy mennyire megy tönkre, nem nekem kell kitakarítani, sem a dugulással foglalkozni, mert úgysem megyek oda többet. A legtöbb területen jellemző, hogy az emberek minimálisan sem becsülik azt, ami nem az övék. A graffitis sem a lakása falait firkálja, az iskolás gyerek sem az otthoni asztalába vési bele a nevét. A bárki számára hozzáférhető helyeken lévő berendezések esetén sokan életcéljuknak tekintik, hogy minél hamarabb szétkapják, összetörjék, megrongálják, ahogy csak lehet, mert hát nem az övék, tök mindegy, hogy mi lesz vele.

2020. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Ép ésszel felfogható magyarázatot sajnos nem tudok adni a kérdésre. Ezzel együtt: férfiként sem tapasztaltam azt, hogy pénzt kellene egy perselybe dobnom ahhoz, hogy amikor bemegyek egy ilyen helyre, akkor is lehúzzam a WC-t, ill. lehúzzam akkor is, amikor elhagyom az illemhelyet. Befelé azért húzom le, hogy meggyőződjek arról, működik-e az öblítés, ill. viszonylag tiszta vízzel töltsem, hígítsam fel ezáltal a ki tudja mióta ott álló folyadékot. Ennek akkor vélem különösen a hasznát, ha pechemre felfröccsen a víz alattam, miközben a dolgomat végzem. -Szoktam egyébként pár lap WC-papírt is beledobni a víz felületére annak érdekében, hogy lehetőleg elkerüljem ezt a kelletlen fröccsenést, de még így is ér olykor baleset. A dolog végeztével pedig magától értetődő a cél.
2020. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
Multiban dolgozom. Sajnos a közös wc-be kell kijárnom. Borzalmas, pedig fél óránként végigtakaritják. Egyik dolog, hogy vannak a rendetlen bunkók, akik szarnak-hugyoznak mindent körbe és úgy hagyják. A másik, hogy nagyon sokan nem mernek leülni a wc-re , a fertőzéstől tartva és guggolva meg igen könnyű a wc karimát összepiszkolni. Papír sokszor nincs, így letörölni lehetetlen. Szintén kényelmi lehetőségek és higiénia hiányában időnként a tampon, betét csere is ügyetlenül sikerül (nincs hová letenni, stb, stb...És hát van, hogy leesik, vagy összemaszatolok valamit.
2020. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a rinyáló takarítónő? Múltkor úgy írtál ki kérdést, hogy takarítónő vagy egy szállodában és micsoda elvetemült nők járnak ott budira.
2020. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17 Nem én vagyok a rinyáló takarítónő....
2020. jan. 17. 21:16
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon érdekes, kb egy hét eltéréssel és ugyanazzal a stílussal :D
2020. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
#19 Attól, hogy "érdekesnek tartod", még nem ő vagyok...
2020. jan. 17. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!