Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire igénytelen és...

Miért ennyire igénytelen és gusztustalan némelyik nő?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán ismételten tapasztaltam azt, hogy egy bevásárolóközpont mosdójában mi folyik.


Ritkán látogatom meg ezeket a helyeket, de néha muszáj.


Tegnap bementem az egyik plázában a mosdóba, ahol belépve a wc-be fogadott, hogy valaki elvégezte a "nagy dolgát" és utána nem húzta le. Ezek után átmentem a mellette lévő fülkébe, ahol meg egy véres tampon úszott a vécécsészében, illetve mellette hánykolódott egy véres betét és wc papír.


Komolyan kérdezem. Ennyire hogy lehet egy nő igénytelen?


Egyszerűen nem tudom elhinni ezt. A legtöbb nőtársam felháborordik, ha azt mondják rá, hogy igénytelen, mert mindenki tartja magát annyira, hogy ezt a jelzőt nem viseli el, ha ráértik. De egy ilyen után nem érzi magát gusztustalannak?


Lehet, hogy csak én háborodok ezen fel, de szerintem ez nem normális dolog. Otthon biztosan megszokta már ezt a viselkedést, de egy nyilvános helyen legalább adhatna mindenki annyira magára, hogy lehúzza a wc-t.



2020. jan. 17. 12:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, az én kérdésemet olvasta az okoska, mert írtam ki hasonlót, de én nem takarító vagyok, hanem eladó. Mikor olvastam a kérdésed, máris gondoltam, hogy megjelenik pár észlény problémázni, hogy már volt hasonló kérdés. Na éééés??? Nem vetődhet fel több ember elméjében hasonló kérdés?!

Akinek nem tetszik, nem kötelező elolvasni , pláne nem válaszolni rá. Akkor lapozzon tovább!

2020. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Mosdó előtt és után kezet mosok. Magam után eltakarítok. Viszont az éremnek két oldala van. Jártam már úgy, hogy csak a nyilvános mosdó használata után derült ki, hogy rossz a wc. Leöblítettem volna magam után, de nem működött. Talán a karbantartó személyzet gyakrabban körbenézhetne, feliratozhatná, vagy lezárná a rossz wc-t.
2020. jan. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező! Ezen én is sokszor gondolkodom. Párommal szoktam néha fuvarba menni,ilyenkor benzinkút mosdó(fizetős),pláza mosdó ami opció.

Benzinkúton volt,hogy 3 egymást követő héten is ugyanazon a kúton alltunk meg tankolni,elakartam menni mosdóba,meghiúsult minden alkalommal,mert az első héten a wc ülőke alján látott fosdarab 3 hét múlva is ugyanott volt.

Paláza,belépek és hallom,hogy a mellettem levő fülkében hangrobbanás van,siettem mielőtt behánynék,mentem kezet mosni,jött ki a fenékig érő hajú fekete démon,partvisnyi műszempillával,full sminkben,odajött a kézmosóhoz,a tükörben megnézte milyen csodás majd kiment kézmosás nélkül. Nemtudom sajnos felfogni,miért kell igénytelennek lenni. Nálam ez úgy működik,hogy a táskámban van kicsi pumpás üvegben felület fertőtlenítő,kézfertőtlenítő zselé,törlőkendő,belépek a mosdóba-kézmosás,belépek a fülkébe nedvessel letörlöm amihez hozzáfogok érni,átfújom fertőtlenítővel az ülőkét,papírral áttörlöm,körbepapírozom.Kézfertőtlenítés,wc .Lehúz..☺

Kimegyek,kezmosás,egy darab papírral megfogom az ajtót,hogy kitudjak menni.Papír kukába,kézfertőtlenítő elővesz,használ 😁

Én biztos senki beléből nem fogok e-colit zabálni,mert a sok igénytelen 💩 képtelen kezetmosni.

Volt már az otthonunkban ilyen vendég aki szintén nem mosott kezet. Első alkalommal nem mertem szólni,majd azt mondtam" engem nem érdekel ha megsértődik és nem jön többet,de ameddig én takarítok,nekem ne fogdosson össze semmit a kukis kezével semmit össze."És szóltam. Kijött,indult a drága a nappali irányába én meg mondtam neki,mielőtt bármihez hozzáérnél menj kezetmosni. Ekkor mindig jön a "de hát csak pisiltem blabla" én meg letojom mit csináltál,nem érsz semmihez ilyen kézzel,ha nem tetszik nem jössz többet,az én lakásom egyelőre én mondom meg,hogy mit és hogyan,nem a vendég(akit ráadásul én nem hívtan,magától jött) parancsol.

2020. jan. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

Na erre én is nagyon kíváncsi lennék nő létemre, mert én sem értem. Főleg az intimhigiiéniai dolgok szétdobálását. Főleg abból kiindulva, h egy csomó nő próbálja titkolni, fél nehogy kiderüljön pasik, ismerősök előtt. De egy wc-ben simán széthagyja a dzuvás cuccait. És olyan helyen is, ahol van bent szemetes. Veres betét a falra ragasztva 🤮🤮 Tamponok szétdobálva, amit azért megdöbbentő, mert azt a wc-be is el lehetne tüntetni. Jó mondják, h nem szabad, mert eldugulhat, de igazából én is dobtam már tampont wc-be 1-2x amikor nem betéteztem és olyan helyen voltam, ahol nem volt kuka...Az egyik unokanővérem minden csere után a wc-be dobja évek óta, se náluk otthon, se a munkahelyén nem volt még dugulás tampon miatt. Amúgy is, ha megnézzük még a legnagyobb super plus size meretű tampon sem duzzad meg akkorára, mint egy igazán kiadós étkezés után ürített "hurka", ezért, ha az nem okoz dugulást, akkor egy jóval kisebb tampon miért okozna?! Na, de mindegy is ha lehúzzák, akkor legalább eltünik, nem pedig a női mosdóban ocsmánykodnak a földön...

Különben meg igen is igénytelenség, mert O.K. h kiesik a kezéből vagy összemaszatol valamit, én is csöppentettem már el vért betétcserekor, sőt olyan is volt, h a kezem olyan lett, és összekentem a wc tartályt, ilyen előfordul. Viszont, én fogtam, és összetakarítottam magam után pl nedves törlőkendővel. Ezt azért illene megtenni egy magára valamit is adó, igényes nőnek... Ebből is látszik, h az elegancia, az igényesség elsősorban nem a külsőségekből ered, hanem a személyiségből...

2020. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen nyilvános vécékre (a plázának a WC-je is az) is illik a következő mondás:


"Ami mindenkié az senkié".


Aki így gondolkodik, azok szokták azt hangoztatni, hogy "azért van a takaítónő" meg "azért fizetik a takarítókat hogy takarítsanak".

Bár én férfi vagyok, de nőkről és férfiakról is ugyanaz a véleményem ilyen szempontból: aki ennyire igénytelen meg undorító, azt kötelezném arra, hogy feltakarítsa a mocskát, miután jól bele lett nyomva a feje a sz@rba / véres tamponba, hogy sose felejtse el ezt a kis incidenst.

2020. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó!

Maximálisan egyetértek Veled. De én nem belenyomnám a fejét a tamponba,hanem megetetném vele. A kaka meg.... Szájára kenném. Rohadt igénytelen dögök

2020. márc. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!