Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigány emberek, hogyan...

A cigány emberek, hogyan bánnak az párjukkal?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem is mondtam, hogy nem létezik... csak a válaszokat ugy lehet értelmezni ,hogy csak a cigányoknál van ez. Erre is írtam, hogy baromság.
2020. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivételek nyilván...

De akinek van gyámügyes/védőnő vagy családsegítő ismerőse

nagyon jól tudja hogy a cigány nők külső "normális" szemmel el vannak nyomva.De ez náluk normális.

2020. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"csak a válaszokat ugy lehet értelmezni ,hogy csak a cigányoknál van ez."


Nyilván nem csak ott. De ez ugyan olyan mintha arra hivatkoznál hogy te nem lopsz csalsz hazudsz stb... oké, elhiszem nem is akarok vitázni ezen, mert nem ismerlek, de látatlanba elhiszem neked.

De ettől még tudjuk hogy a magyar börtönök cigányokkal vannak tele.

2020. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk abszolút nem szokás, hogy a férfi házimunkát végezzen, a nő pedig nem dolgozhat. De olyanról sem lehet szó, hogy az asszony nélkülünk elmenjen mondjuk mulatni. Ha bármilyen vendégünk van, nem ülhet az asztalunkhoz. Neki az a dolga, hogy kiszolgáljon minket. De ha van női társaság, akkor átülhetnek egy másik asztalhoz."


Ezt Kis Grofo nyilatkozta egyébként.

2020. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy Kis Grófónal még ez a szokás, de nálunk nagyon nem. Pl.: Barátnőm oda megy ahova akar. Sajnos vannak még buta szokások...

Örülök, hogy nálunk nincsenek és nem ilyenre neveltek.

2020. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak normális roma emberek is ahol nem ilyenek a szokások ahogy mások leírták.

De sajnos többségben még mindig azok vannak ahol a régi szokások vannak érvényben.


A börtönös hasonlat nagyon jó.Sajnos...

2020. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha magyar akkor néha fel sem vállaljuk a családunk előtt, az viszont megvetendö ha egy cigány lány magyar fiúval van , de fordítva csak akkor baj ha házasodnak vagy gyerekük születik. Jó, van pár olyan, hogy házasodnak, de az nagyon ritka.
2020. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 GallitsGáborCsaba ***** válasza:
90%
Én bevallom teljesen őszintén,hogy én úgynevezett fél vagy inkább háromnegyed vagyok cigány,mert az édesapám is csak félig cigány származású és én sajnos nem cigánynak,hanem gádzsónak lettem nevelve,mert az édesanyám régi büszke kun-magyar-zsidó családból származik és szerintem ha normálisan nézzük,akkor nincs ilyen,hogy magyar,cigány,hanem vannak a magyarok akik nem tartoznak a cigány népbe és vannak a magyarok,akik beletartoznak a cigány népbe,legalábbis én ezt így látom és ezt mindjárt meg is osztom a Facebook oldalon is és várom a szerintem ebből a szempontból is normálisan gondolkodó ismerőseimnek és barátaimnak a teljesen őszinte véleményét,mert én az édesanyám családja miatt bele tartozom mind a magyarországi magyar,mind a kun,mind az erdélyi magyar,mind az erdélyi zsidó néphez,az édesapám családjának a részéről pedig a magyar,a magyarországi orosz és egyéb szláv népekhez és a cigány népességekhez is és minden felmenőmre büszke vagyok,ami gondolom érthető minden normálisan érző,értő és gondolkodó személy számára is ;-) :-)
2020. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"A pénz számolva az asszony verve jó." magyar közmondás
2021. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!