Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják a mai férfiak...

Miért nem tudják a mai férfiak elviselni, hogy a nők nem kérnek többé a rabszolga szerepből és önálló életet próbálnak élni?

Figyelt kérdés
Több olyat ismerek, akinek megromlott a kapcsolat/házassága, miután sikeres önálló nőként bioznyított az életben. Miért nem képesek elviselni a fárfiak maguk mellett egy erős nőt?
2020. jan. 24. 12:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi ilyen. Jól meg kell nézni, kihez mész hozzá. Amúgy a Házassági történet című film pont erről szól. Nagyon jó film.
2020. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
Mert a férfinak egy nőre van szüksége, egy erős nőnek meg senkire. Ha annyira erősek és függetlenek meg boldogok ezek a nők egyedül, akkor mi a baj azzal hogy nem kérünk belőlük? 🤔
2020. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a férfinak egy nőre van szüksége, egy erős nőnek meg senkire."


Miért, a férfi gyenge? Miért ne kéne egy erős nőnek társ?


Az életben mindig tudni kell egyedül boldogulni és boldognak lenni, egy kapcsolat sem tart a sírig, valaki túléli a másikat.

2020. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a férfi nem viseli el? Én pl. nem viselnék el egy kevésbé sikeres, jól kereső stb. férfit. Egyszerűen azért, mert mikor gyereket vállalunk, akkor én hordom ki, én szülöm meg, én maradok vele otthon. Nem kell még emellé az is, hogy csak és kizárólag az én vállamon legyen annak a terhe, hogy milyen életszínvonalon élünk. Tudom, hogy egy ilyen oldalon, ami tele van tizenévesekkel felesleges leírni olyan dolgokat mint pl. az anyatej és a hosszantartó szoptatás jelentősége a WHO és egyebek hosszú évtizedek alatt elvégzett kutatásai és utánkövetéses vizsgálatai alapján. Nem akarnám, hogy a gyerekem ezekről az előnyökről lemaradjon, mert nekem menni kell vissza minél előbb húzni az igát, mert tőlem függ, hogy felkopik-e az állunk vagy sem. Van még pár ok, de ez volt az egyik legfőbb. Szerencsére nem kellett ettől félnem, letehettem 3 teljes évre a lantot, most míg a gyerek iskolába nem megy pedig csak félidőben dolgozok, mert elég, szerencsére nem csak én vagyok a jól kereső.


Nem azt várom el, hogy én semmit se tegyek le, de nekem az "nem áll az alku" helyzet lett volna, ha a leendő férjem nem tud annyit letenni az asztalra, mint én. Amíg felelőtlen egyetemista voltam nem érdekelt, mert nem láttam tovább a következő bulinál. De mikor már az ember a családot látja a jövőben, akkor más dolgok is fontossá válnak.

2020. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

#24 Persze a férfi fizetése legyen a döntő, abba szeress bele és azok szerint válogasd meg a férfiakat, igazad van...:D

Hiába próbálod alátámasztani, hogy normális a gondolkodásod, ez a golddiggerség egy kisebb foka. Szánalmas az ilyen nő és ne hidd azt, hogy a tehetősebb pasik ezt eltűrik kivétel nélkül. Aki eszerint jön össze valakivel vagy nem, az defektes. A szerelemben nem számít, hogy a másik mennyit keres. Dolgozik, visz haza pénzt? Amennyiben igen, a szülés alatt nem tudsz visszább venni az igényeidből? Pedig gyerek mellett is ráleszel kényszerítve. :)

2020. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
De számít egy mondjuk diplomás nőnek, hogy ne egy segédmunkásnak szüljön, okoska! Nem csak a pénz miatt, hanem azért is, mert aki sokkal a nő szintje alatt van, azzal elég nehéz közös bármit kialakítani. Nem feltétlenül azért, mert a pasi mondjuk suttyó, vagy igénytelen, hanem azért, mert közösek a terhek. Akivel nem lehet tervezni, az nem potenciális párjelölt.
2020. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Értem, tehát csak egy pénzes pasi lehet egy nő szintjével egyenlő/felette és csak egy pénzes pasival lehetnek közösek a tervek. Mert egy kevésbé jól kereső, de minimálbér felett dolgozó munkás ember már nem láthatja úgy át a problémát és nem tudhatja megoldani a felmerülő akadályokat. Fantasztikus. Nem minden a pénz, ezt mikor fogod felfogni? Attól, hogy valaki pénzes sz@rhat ugyanúgy a fejedre, nem lesz szimplán ettől könnyebb megszülni és felnevelni egy gyereket. Mivan, ha nincs ideje kivenni a részét a gyereknevelésből, mert dolgoznia kell amennyit csak tud, hogy ott tartsatok ahol? Akkor is a pénz a minden?


Kiemelted a diplomát. Nyilván büszke vagy arra, hogy roppant jó a lexikális tudásod, a memóriád de ettől nem leszel intelligensebb, műveltebb, nem fogod jobban látni a világot egy diplomától. Illetve a fizetésed sem lesz attól jobb, mert ha nem tudsz benne elhelyezkedni, akkor cseszheted a diplomát. :)

2020. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Úristen, de buta vagy!
2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!