Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak magammal?...

Mit csináljak magammal? Többszörösen tönkrement az életem, és kilátástalanságban vagyok.

Figyelt kérdés

24L vagyok. Az egyetem volt a cél, de mivel nem tudtam mi legye, egy szak sem fogott meg, nem tudtam akkor évben dönteni, így érettségi után elkövettem azt a hibát, hogy dolgozni kezdtem. Vagyis úgy döntöttem, hogy dolgozom. Ez egy ideig ment, de aztán munkananélküli lettem.

És gyakorlatilag 2017 óta munkanélküli vagyok. Sehová nem vesznek fel.


Közben voltam egyetemen, egy gazdasági szakon, de rájöttem, hogy nekem az egész egyetemesdihez semmi kedvem, nem látom értelmét.


Azóta megzuhantam lelkileg, és több mentális, leli betegségem is lett. Munkaképtelen is vagyok emiatt.

Az meg mellékesen már, hogy tényleg sehonnan se jeleznek vissza. :(


Mit csináljak?

Hát tényleg 30 éves munkanélküli leszek?

Ez nem élet, és nem jövő.


2020. jan. 28. 19:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Odáig olvastam, hogy "többszörösen tönkre ment az életem, 24L". Kisanyám, nem tudod te milyen az, amikor többszörösen tönkremegy egy élet.
2020. jan. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Na, allj. Azert ne kicsinyeljuk le a masik problemajat, elethelytetet, mert minden ember mashogy eli meg a dolgokat. En szerintem eloszor tisztazd, hogy mit szeretnel a jovoben, az elettol. Kitartas, onismeret, akarat nelkul nem fog menni. Ha elakadtal es ezt erzem rajtad, kerj segitseget mielott tobb idod megy el az eletedbol. En borderline diagnozist kaptam, mert evekig bantalmaztak verbalisan,ptsd depresszio, minden szep es jo volt:D akkor kezdodott a problema mikor koltoztunk, majd elvaltak a szuleim, iskolaban csufolodas, megszegyenites stbstb...megeroszakoltak jo par eve,elhagyott a nagy szerelem 2 eve. Panikrohamok is gyotornek. Na. A lenyeg. Nem adtam fel. Most 24 evesen valtoztattam gyokeresen az eletemen, es bar mindig kuzdok ezekkel a peoblemakkal megyek es csinalom,ha ugy kelek fel hogy legszivesebben eldobnam az eletem, akkor is! Nagyon nehez, de ha jo tarsasagban vagyok, kimozdulok, jobb. Es ez adja a remenyt. A hit. Ha gondolod irj privit, nyugi lany vagyok... :)
2020. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22#

Nem kell lekicsinyelni aproblémáit, de én egy olyan embert nem fogok sajnálni, aki nem képes tenni magáért, és csak hisztizik, hogy semmi nem lesz jobb magától.

2020. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ja, de ha nincs azon a szinten hogy segitseget kerjen, ra kell vezetni,mert igy meg jobban el lesz keseredve, ha nem cselekszik hamar es nem valtoztat. Azert irtam a terapiat. :)
2020. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!