Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zaklattak már téged?

Zaklattak már téged?

Figyelt kérdés
Nem akarok (régi) sebeket feltépni. Csupán érdekel, ki volt zaklatás áldozata, mi történt, hogy sikerült túllépni rajta?

2020. jan. 30. 21:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Persze túltoltam. Majd unalmamba ilyeneket találok ki nem?
2020. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Igazából ez tőled függ, te mit veszel zaklatásnak.


Nekem volt egy srác, aki rám telepedett elég rendesen. Előszőr persze azt hittem, tök rendes, hogy mindig velem van stb. Aztán kezdte ott hagyogatni a cuccait... tablet, póló stb.

Aztán megerőszakolt (ujjazott), mikor aludtam, de nagyon kómás voltam, (kb mikor alvásparalízised van... vagy nem is tudom) másnap azt hittem, csak álmodtam. Úgy derült ki, hogy nem, hogy az egyik ismerősének dicsekedett, hogy “alvó ember mindent hagy 😁”

Egyszer pánikrohamom is volt miatta, annyira kikészített idegileg.

Persze azóta fullra megszakítottam vele a kontaktot.

2020. jan. 30. 22:27
 13/24 A kérdező kommentje:
Részvétem azoknak, akikkel bármi ilyesmi történt!
2020. jan. 30. 22:28
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
9-es csak meglepodtem hogy ilyen helyen nem kulon van a wc.
2020. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amugy nem mindenki fog neked ezen kerdesre valaszolni lasd trolka miatt es mert azert mert nagy tobbseg nem akar rola beszelni.
2020. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

10-es enyh€n szólva durva volt amit írt a 8-asnak.


15-ös voltam. Reméljük nem okozott neki most szép éjszakát! Amugy amit az aszisztens is írt durva.

2020. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*enyhén javítva
2020. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam,mint a 8. válaszoló,csak szerencsére engem nem erőszakoltak meg. Mai napig nem tudtam ezeken túllépni.

Tiszta szívből együtt tudok vele érezni.

2020. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Persze, ezt megértem! Őszintén, nem is vártam, hogy ennyien válaszolnak rá.
2020. jan. 30. 22:39
 20/24 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként mi számít zaklatásnak?

Velem történt egy eset: Facebookon beszélgettem egy neten ismert lánnyal és elég sokáig beszélgettünk vagyis ő írt rám mivel én nem szeretem ezeket az oldalakat mármint messengert meg ilyesmiket de elég jól elbeszélgettünk több hónapon át. Sosem találkoztunk személyesen de pár hónap vagy év múlva tehát itt évekről beszélünk pénzt kért tőlem neten én meg elhittem a bajait. Mivel elég nagy összegről van szó de én hü..e és naívan utaltam neki de tudtam már akkor a címét ő is enyémet. Majd találkozunk egyszer és visszadja. Nem történt meg és letiltott pár hónap után aztán felakartam keresni de hiába meg felvenni a kapcsolatot vele facebookon de még én kerültem ki belőle rosszúl mert pénzt nem kaptam vissza de ő szerinte zaklattam facebookon ezért feljelentett. Tehát és ezt nem tudom saját magam megvédeni hogy oka volt hogy én őt megpróbáltam felkeresni neten személyesen sosem probáltam. De én jöttem ki belőle rosszul és még pénzt is buktam ami több mint 100 ezer forint.

Tehát nem ismerkedjetek neten pláne nem több hónapos online beszélgetés és 0 találkozás. Tehát vannak ilyen esetek is.

2020. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!