Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zaklattak már téged?

Zaklattak már téged?

Figyelt kérdés
Nem akarok (régi) sebeket feltépni. Csupán érdekel, ki volt zaklatás áldozata, mi történt, hogy sikerült túllépni rajta?

2020. jan. 30. 21:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Fuh sajnálom... igen sajnos, ha egy férfit zaklat egy nő, azt kiröhögik - bár gondolom sokszor a nők sincsenek jobb helyzetben, amolyan “örülj neki, hogy foglalkoznak veled!” beszólásokat kapnak...
2020. jan. 31. 00:16
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem konkrétan nem, de anyámat igen, 3 éven keresztül a volt barátja. Nagyon durva volt, olyan volt, mint amit az ID-n látsz. Nagyon ngy valószínűséggel skizofrén az ember.

Megcsalta anyámat, aki ezután szakított vele, de ő ezt nem akarta elfogadni. Akkor még panelben laktunk, és hónapokon keresztül odajárt minden nap, és dörömbölt az ajtón, meg ordibált a lépcsőházban, meg hangosan sírt, kiabált, nagyon ijesztő volt. Aztán egyszer bejutott, azt mondta, csak két percet kér, hogy beszéljenek, anyám meg kinyitotta neki résnyire az ajtót, de ő belökte, elvette a kulcsainkat, és bezárta maga mögött. Először csak ordibált, majd a szemem láttára (12 éves voltam, és lány vagyok) belökte anyumat a szobába a padlóra, és megrugdosta, el is tört a bordája. Én bezárkóztam a fürdőbe, amíg hívtam a 112-t, és amikor jöttek, és felcsengettek, anyám exe vette fel a kaputelefont, és belekiabált, hogy "nincs itt semmi, el lehet menni", majd kitépte a helyéről, és elszakította a zsinórját. A rendőrök meg a tűzoltók úgy feszítették fel az ajtót, hogy be tudjanak jönni, és akkor vitték el. Ez volt a legdurvább eset, amikor a legmesszebb ment, de előtte is, és utána is nap, mint nap odajött az ajtó elé óbégatni, egészen addig, amíg meg nem kaptuk a távoltartási végzést ellene. De még utána se hagyta abba teljesen, hiába tiltottuk le mindenhonnan, kamuprofilokat csinált, és anyámnak is, meg nekem is írogatott, azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, meg bekamuzott mindenfélét, hogy meghalt a cicája, meg ilyenek, csak hogy átmenjünk hozzá. Meg olyan is volt, hogy a patakparton sétáltunk a kutyákkal anyámmal, amikor egyszercsak ott termett mögöttünk kocsival, és azzal követett minket, jött mögöttünk (átmentünk a másik oldalra, ahova nem tudott átjönni autóval).

Egyébként bírósági ügy lett belőle, 2 év felfüggesztettet kapott. Amit én keveslek, és már rég letelt, de leaglább valami...


Esküszöm, hogy nem kitalált, ez sajnos tényleg megtörtént, pontosan így, ahogyan leírtam.

2020. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyszer keson sikerult biciklivel hazaindulnom Mamamtol, mar erosen sotetedett. Feluton jartam, mikor utolert egy 4-5 tagu fiucsapat, akik tekertek mellettem, korulottem es kiabaltak, rohogtek. El nem tudtam kepzelni, mit akarhattak, de nagyon feltem. Tekertem, mint az orult, de jottem vegig, kozben nevetgelve kiabalgattak nekem, de nem tudom mit. Rettegtem, aztan zokogva rajuk orditottam, h hagyjatok beken. S akkor az elso srac ramnezett es szolt a tobbieknek, h gyerunk innen, sracok, s elmentek. Egy kisebb telepulesen eltem akkor. De nem ismertem oket. Nem tudom vegul, h mi volt a celjuk, csak ram akartak ijeszteni szorakozasbol...?! Sikerult, mert zokogva tekertem hazaig. Kb 13 lehettem.
2022. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!