Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális összeköltözésnél?

Figyelt kérdés

A heéyzet az hogy egyetemista vagyok külföldön és egy másik lánnyal élek együtt. Eleinte jól kijöttünk majd kezdett zavarni a trehánysága (undorító dolgokat csinált, nem húzta le maga után a wc-t, fürdés után ha menstruált épp akkor férdarabok maradtak utána a zuhanyzóban) , Szóval eleinte szóvátettem , aztan azután sem figyelt ezekre... Mivel nem akartam veszekedni , ráhagytam és takaratottam inkább helyette.


Majd észrevettem hogy a tányérjaimből és evőeszközeimmel eszik amit utána nem mosogat el normálisan, ergo nekem ujra el kell mosnom ha enni akarok belőle. Szóltam neki, semmi változás... Ott tartunk hogy behoztam a cuccaimat a szobámba h ne használja mert k***ra idegesító elmosni kaja előtt is a tányérjaimat. Erre megsértődött (Bár nem szólt egy szót se ) de azóta nem köszön plussz csapkod össze vissza a lakásban.

Sajnos nem vagyok az anyja, nem fogok ott állni mellette amikor mosogat hogy megmutassam neki hogy kell. NEkem is van dolgom sokat kell tanulnom , nem érek még rá ilyenekre + ilyeneken veszekedni ezért döntöttem úgy hogy akkor becuccolok a szobámba..

Szerintetek ez nem nevetséges?


2020. jan. 31. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Lefotóztam a zsírban tocsogó konyhát, a közös fürdőben hagyott mocskot és még a szobáját is az ajtóból (halmokban álltak nála a több hete mosatlan edények és kupacokban a mocskos ruhák, ételcsomagolópapírok, minden szirszar, a szagról nem is beszélve). Nem azonnal lépett a főbérlő, de utána párszor átjött "meglepetésszerűen" - csak én tudtam róla - és miután három random alkalommal is megtapasztalta azt, hogy nem manipuláltam a fotókat, akkor felmondta neki az albérletet.
2020. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!