Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi abban a FÉRFIATLAN ha...

Mi abban a FÉRFIATLAN ha valaki ad az igényességre?

Figyelt kérdés

Itt olvasom az egyre gyakoribb “ kétségbeesett “ férfitársaimat akik szerint férfiatlan az aki normálisan él . Azaz ad magára, eljár sportolni, egészségesen étkezik.

Én pl rendszeresen járok drogériába, mert adok a tisztálkodásomra , és szeretek igényesen kinézni akár a hajamról akár az arcbőrömről van szó . Emellett fodrászhoz és kozmetikushoz is gyakran járok . A ruháim változatosak. Ezek mellett nálam alap dolog a sport és a normális egészséges étkezés . És azt tartom gáznak aki az igényességet keveri a piperkőcséggel. Szerintem ma már alap dolog, hogy egy férfi nem zsíros hajjal mászkál, rendszeresen fürdik és mos fogat ezek mellett pedig a kinézetére is van igénye. Mert nem, kedves férfitársaim, a nők nem a zsíros fejedhez fognak odamenni, ha áll melletted egy másik csávó is aki ad magára és nem úgy néz ki mint aki most jött fel a csatornafektetés után az út aljából . Ez nekem ma már férfi szemmel is gusztustalan és kezet se fogok már az ilyenekkel . Mi gond van abból ha valaki igényes ??



2020. febr. 4. 13:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

6

Na mesélj, mi abban a metroszexuális, ha egy férfi jár kozmetikába. 😁

2020. febr. 4. 13:45
 12/33 anonim ***** válasza:
80%

Ha ebben mérjük a férfiasságot, akkor kb lányosabb vagy, mint sok lány. Aki ettől el tud vonatkoztatni, az rájön, hogy nem ez a férfiatlanság védjegye. Ha valakinek ez kell, hogy jól érezze magát, akkor csinálja. Ne a férfiak véleménye érdekeljen, hanem a lányoké.

Egyébként meg engem is kifejezetten taszítanak a tipikus “férfias férfiak” (akiket jellemeztél fentebb), mondjuk az én válaszom nem mérvadó, de ezt hagyjuk is inkább...:))

2020. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 nemaRendőrség ***** válasza:
25%

Az izzadtság lényegében víz plusz ásványi anyagok*. Valóban nincs nagyon szaga alapból(kicsit sós kb mint a tenger).


Butaság ez a szőrtelen dolgot könnyebb tisztán tartani dolog.


*plusz feromonok. Amiket rengeteg ember elmaszkol, szétroncsol.

Ha te nem is, a tudatalattid veszi őket, és párzásra hívja az ellenkező nemet

2020. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
#11 Nem attól leszel metroszexuális, hogy kozmetikába jársz, hanem ha többet adsz magadra, mint egy átlag férfi (aki szintén odafigyel magára ápoltság terén).
2020. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14

De ez megint egyénfüggő, hogy ki mennyit akar magára adni.

2020. febr. 4. 13:56
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

13: Nem butaság, mert a sima bőrre jobban rá lehet kenni pl. a deo-t. A szőr meg felfogja.

És egy csomó mentes termék van már. Pl. krémekben én is csak illat és színezék menteseket használok. De vannak természetes deo-k is. Pl. kristálydeo.

2020. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 nemaRendőrség ***** válasza:
21%
De szőrrel nem is kell ápolni. Egy természetes pamaccsal a hónod alatt, normális ruhákban(semmi polirák, csak pamut és egyéb természetes anyagok) nem lesz büdös a hónaljad. Mint te is írtad az izzadságnak nincs szaga
2020. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%

Akkor miért hallgattál az asszonyra, ha itt mindenkit győzködsz az igazadról?

Tán férfiatlan vagy?

Okkal kérte a nőd, a többi meg mellékes.

2020. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
21%

Én csak azt nem szeretem, ha valaki tuti, hogy heteronak vallaná magát ha megkérdezném, de közben meg tökre melegesen néz ki. Nincs azzal semmi baj, ha valaki meleg, de akkor vállalja is fel. Tehát ha valaki pl megkérdezné (de mondjuk nem , de semmi köze hozzá, tehát miért tenné, de ha mégis) Szóval, ha megkérdezné, akkor ne tagadja le.


Leírom röviden is; tehát azt nem szeretem, ha valaki heteronak vallja magát, de úgy néz ki, mint egy meleg. Nincs baj, ha tényleg meleg, csak akkor ne tagadja le.


Vannak kimondottan férfiatlan, meg olyan bájgúnár frizurák, ami meg totál férfiatlan.


Ha kozmetikushoz jársz, azzal pl nincs semmi baj, az tök jó, ha valakinek szép a bőre, nem mitesszeres az arca.


De pl szóval tudom, hogy van olyan, aki heterónak mondja magát, és erre meg melegesen öltözik, akkor ő ne mondja nekem, hogy full heteró, mert látom rajta, hogy nem.


Ha a haja olyan "melegesre" van megcsinálva; meg ilyen rózsaszín, mély vékivágású, testhez simuló pólót hord, meg ilyen csajos, csilivili-csillogós fülbevalót.


Azok a felállított hajak közül sok olyan van, ami csomó pasin meleges hatást kelt. Tehát nem érdemes olyan hajat csináltatni. és kísérletezgetni ezzel.


De, tehát, szal, nincs bajom a melegekkel, de nekem egy full meleges kinézetű csávó ne próbálja meg bemesélni, hogy full heteró. :) Illetve próbálhatja, de nem fog vele úgyse hatást elérni, tehát meggyőzni engem nem fog tudni. :):) De egyébként szeretek mindenkit:)

2020. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%

Azért azt tisztázzuk:

Homoszexuális=a saját neméhez vonzódik érzelmileg és szexuálisan is.

Nincs olyan fogalom rá hogy “az a meleg, aki szerintem úgy néz ki, mint egy meleg” vagy “aki annyit ad magára, mint egy lány, az meleg”.

Ne keverjük a nemi önazonosságot a szexuális irányultsággal.

2020. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!