Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi abban a FÉRFIATLAN ha...

Mi abban a FÉRFIATLAN ha valaki ad az igényességre?

Figyelt kérdés

Itt olvasom az egyre gyakoribb “ kétségbeesett “ férfitársaimat akik szerint férfiatlan az aki normálisan él . Azaz ad magára, eljár sportolni, egészségesen étkezik.

Én pl rendszeresen járok drogériába, mert adok a tisztálkodásomra , és szeretek igényesen kinézni akár a hajamról akár az arcbőrömről van szó . Emellett fodrászhoz és kozmetikushoz is gyakran járok . A ruháim változatosak. Ezek mellett nálam alap dolog a sport és a normális egészséges étkezés . És azt tartom gáznak aki az igényességet keveri a piperkőcséggel. Szerintem ma már alap dolog, hogy egy férfi nem zsíros hajjal mászkál, rendszeresen fürdik és mos fogat ezek mellett pedig a kinézetére is van igénye. Mert nem, kedves férfitársaim, a nők nem a zsíros fejedhez fognak odamenni, ha áll melletted egy másik csávó is aki ad magára és nem úgy néz ki mint aki most jött fel a csatornafektetés után az út aljából . Ez nekem ma már férfi szemmel is gusztustalan és kezet se fogok már az ilyenekkel . Mi gond van abból ha valaki igényes ??



2020. febr. 4. 13:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
70%
"Egyetemen adok órákat" A múltkor valami mást kamuzott. :D
2020. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
"Egyetemen adok órákat." Tízezer egy Rolex:-D.
2020. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az igényességel van a baj,hanem az ilyesmikkel,hogy már kezet sem fogsz,teszemazt egy kövérebb emberrel (aki ennek ellenére abszolút nem biztos,hogy büdös,és ápolatlan) hanem hogy a leírásod alapján rettenet nagyképű,arrogáns ember lehetsz,aki azt hiszi több másoknál. Szállj le a magas lóról,és akkor talán nem fognak az emberek beszólogatni...
2022. jan. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!