Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi abban a FÉRFIATLAN ha...

Mi abban a FÉRFIATLAN ha valaki ad az igényességre?

Figyelt kérdés

Itt olvasom az egyre gyakoribb “ kétségbeesett “ férfitársaimat akik szerint férfiatlan az aki normálisan él . Azaz ad magára, eljár sportolni, egészségesen étkezik.

Én pl rendszeresen járok drogériába, mert adok a tisztálkodásomra , és szeretek igényesen kinézni akár a hajamról akár az arcbőrömről van szó . Emellett fodrászhoz és kozmetikushoz is gyakran járok . A ruháim változatosak. Ezek mellett nálam alap dolog a sport és a normális egészséges étkezés . És azt tartom gáznak aki az igényességet keveri a piperkőcséggel. Szerintem ma már alap dolog, hogy egy férfi nem zsíros hajjal mászkál, rendszeresen fürdik és mos fogat ezek mellett pedig a kinézetére is van igénye. Mert nem, kedves férfitársaim, a nők nem a zsíros fejedhez fognak odamenni, ha áll melletted egy másik csávó is aki ad magára és nem úgy néz ki mint aki most jött fel a csatornafektetés után az út aljából . Ez nekem ma már férfi szemmel is gusztustalan és kezet se fogok már az ilyenekkel . Mi gond van abból ha valaki igényes ??



2020. febr. 4. 13:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15%
*Tehát pl különbséget kell tenni a meleges, és az igényes között. Van, aki már túlzásba viszi, és azt hiszi, hogy ő csak igényes, de közben már meleges. PL nekem egy pasinál alapvetően az igényesség annyiban merül ki, hogy tisztálkodik, a ruháit is kimossa, tehát azok se büdösek, meg ha hosszabb a haja, akkor meg van fésülködve, meg pl a szakállát ha van neki, azt se hanyagolja el. Azt kész. PL "menő " hajstílus, meg szőrtelenítés, meg fülbevaló egy pasinak nem kell. A fülbevaló egyébként nagoyn kevés pasinak áll jól, de egyébként láttam már olyat , akinek jólállt. Ilyen kicsi, aranykarika fülbevaló, de talán ezzel sem érdemes kírletezgetni a pasiknak , mert ez is nagyon keveseknek áll jól. Tehát tisztálkodik, és a ruháit is váltogatja, közben kimossa. Meg ha hosszabb a haja, akkor fésülködés, és ennyi. Nőknél is szerintem kb elég ez. Mondjuk pl nemtom, lehet még praktikus, hogy a ruháját is tök jól eligazgatja magán, hogy minél jobban álljon rajta. Ja és mégegy; hogy lehetőleg, ha kimegy, és ez nemtől függetlenül, tehát, ha kimegy valaki az utcára, akkor ne otthoni, szakadt; rongyos szerkóban lehetőleg. Hanem próbáljon beszerezni egy jobbat. :) Azért írom, hogy próbáljon, mert sajnos vannak szegény emberek, de ez megint egy másik kategória, de lehetőleg szóval pl egy szegény ember is tisztálkodjon. Nőknek is még az, ja meg akkor férfiaknak is, hogy rendben legyen a haja, ne legyen rossz ránézni. Szal azért lehetőleg ne legyen zsíros, és ha pl mondjuk valaki növeszti, és mondjuk nem egyforma hosszúak a szálak, akkoris azért legyen pl kifésülve; tehát most arra gondolok, hogy lehet jó egy nőnek akár egy kiengedett, hosszú haj, csak akkor ne szénaboglya-verzióban induljon el otthonról, hanem fésülje ki előtte.
2020. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

"Nincs olyan fogalom rá hogy “az a meleg, aki szerintem úgy néz ki, mint egy meleg” vagy “aki annyit ad magára, mint egy lány, az meleg”."


De mindegy, szal nekem a meleges kinézet, az férfiatlan, azt akartam ezzel mondani. Szal ez volt a lényeg. :):) De szal tehát bizonygathatná, de én akkor se lennék köteles neki elhinni, de szal nem akarok megbántani senkit, szeretek mindenkit. :)

2020. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb melegről meg sem mondanád, hogy meleg, és sajnos egyre több heteróról meg sem mondanád, hogy heteró. Nincs ilyen szabály, hogy aki meleg, az automatikusan "úgy is néz ki".
2020. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Jó, vágom, értem:) De szóval én azt szeretem tehát, ha a heteró pasikat full fel lehet ismerni. Tehát teljesen már ránézésre, külsőre is meg lehet állapítani róluk, hogy heterok. Mert aki nem úgy néz ki, az nekem nem az esetem, szóval le von; nem tudok vonzódni hozzá, ha nem egy ízig-vérig férfit látok benne. Megintcsak nem szeretnék senkit megbántani, szóval elnézést kérek, ha valamit nem megfelelően fogalmaztam.
2020. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj kérdező.


Sok igényes férfi van, akikről eszükbe sem jut az embereknek azt állítani, hogy férfiatlan, csak mert igényes.


És sok pipergőc fiúcska van, akik állítják magukról, hogy ők csak igényesek, nyávognak, hogy jaj miért férfiatlan ez?


Vond le a következtetést.

2020. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
91%
Rendszeresen sportolok, emiatt hétköznap naponta kétszer fürdök (mert egyet reggeli edzés után), megfelelő időközönként borotválkozok, cserélem a ruháimat, mosom a hajamat, használok dezodort, eljárok fodrászhoz, télen hidratáló krémmel kenegetem a kiszáradni akaró kezeimet stb., stb., mégsem nézett soha senki piperkőcnek. Szerintem te kevered bele az igényességbe a saját piperkőcségedet. Félreértés ne essék, én nem tartom férfiatlannak a piperkőcséget. Te viszont láthatóan igénytelennek tartod azt, aki nem jár kozmetikumot, nem használ parfümöt, nem használ annyi kozmetikumot, mint egy átlag nő. Nem, az igényességnek, ápoltságnak nem feltétele, amit te pluszban belemagyarázol.
2020. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem pont férfias, aki ezeket be meri vállalni. Az talán férfias, ha egy férfi nem csinál valamit, amit szeretne, mert juj, a többi férfi mit szól?


A sógorom folyamat lopkodja a nővérem szemmaszkjait, mert zavarja, hogy ráncos a szeme. A nővéremet nem zavarja. Most képzeld el, belenéz a tükörbe, talál valamit magán, ami őt magát zavarja, és inkább nyomja el? Tiszta gyerekes.


Utálom az olyan "férfiakat", akik: "te nézzé' ki jól, cica, az a dógod, én maradok büdös, szőrös, gennyes arcú, így vagyok tökély".

2020. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

17


És ennyi ésszel TE egyetemen oktatsz ? Melyiken? Találd ki gyorsan , hátha el is hiszem 😁.

2020. febr. 4. 15:23
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

A higiénés rutinod szolgál téged, vagy te szolgálod azt? Valami zavar téged a dologban, mert ha nem így lenne, teljesen hidegen hagyna mások véleménye a témában.


Egyébként, nem leszel attól férfiatlan, ha ápolt vagy (nem szeretem az igényes szót).

2020. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felsorolt dolgok egyáltalán nem férfiatlanok. A nők szeretik az igényességet. Az én párom is szokta néha használni az arckrémeimet stb, de attól még nem mondanám neki,hogy nem férfias. Csak ad magára.
2020. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!