Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Figyelt kérdés

A nőknek minden hónapban szenvedniük kell a menstruáció miatt, a nők szülnek, nekik kell elviselni a fogamzásgátló tabletta mellékhatásait, főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés amikben sokszor a férfi nem segít, neki csak az a fontos, hogy ha hazaér a munkából meleg vacsora és behűtött sör várja a tv előtt amiben nézheti az agymosó műsorokat. Bezzeg amikor a nő ér haza nem tud lepihenni mert ha a férfin múlna nem ennének és a gyerek is ott maradna a bölcsiben/oviban/iskolában. Persze sok férfi igazán az és segít a párjának, de még így is nehéz nőnek lenni.

Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 6. 10:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%

#20

"És még a menstruáció is elviselhetőbb annál, mint hogy attól kelljen tartanod majdnem egy életen át, hogy nehogy felalljon a farkad valami nyilvános helyen."

Ja, sokkal jobb átázni. És akkor nap végéig vérfoltos is maradsz, a ruhád pedig jó eséllyel kuka.

Ez miért jobb, mint egy esetleges pár perces kellemetlenség, ami nyom nélkül elmúlik?

2020. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
63%

Hát azért én sokszor cseréltem volna az asszonnyal amikor ő gyereket nevelt.

Én meg majd megszakadtam a munkában.

De azért egy nő se akarja hogy forditva legyen, a férfi maradjon otthon és a nő teremtse meg az anyagiakat.

Valahogy ezt senki se tudja elképzelni, csak a panaszkodás megy.

Nálunk például csak az asszony néz tévét, minden filmet pletyka műsort eszi nagy kanállal.

2020. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
41%

Az én javaslatom hogy válassz okosan,én így jártam:két gyermekem van,egyedül csinálok mindent,háztartás,bevásárlás, gyerekek, és mellette a munka,ami keményen talpalós, nem csak olyan bejárok és ott vagyok státusz.Mikor haza érek és konkrétan okádnom kell a látványtól,már hagyom néha a fenébe mert nem bírom minden nap ugyanazt,munka, haza,gyerekek, háztartás,vásárlás, és este ott hagyok 2 db ruhámat a kanapén akkor jön a megjegyzés a férjemtől hogy az nem baj mi,mert azt én hagytam ott.Erre szoktam mondani én, hogy de azt holnap se fogja eltenni vagy megcsinálni helyettem senki.Szóval azon kívül hogy elmegy dolgozni/szabit vesz ki ha nincs kedve menni/, konkrétan semmit nem csinál csak kupit.Gyerekek dettó, és már azt is megkaptam ha rájuk szóltam hogy apa is így csinálja akkor nekik miért nem lehet.

Úgyhogy csak okosan a választással! Ezeket a dolgokat az én férjem is jól álcázta amíg kellett...utána pedig tessék...

Elpocsékolt élet,mókus kerék, vagy kitudsz szállni vagy nem... Úgyhogy én teljes mértékben osztozom az elméletedben

2020. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az a tipikus kérdés, hogy mindegy melyik nem mellet érvelek a másik úgyis le fog pontozni 😀

Amúgy szerintem megvan az egyensúly, egy férfinak sincs egyáltalán könnyebb dolga mint egy nőnek és ez igaz fordítva is és ez így van rendjén egy rendes kapcsolatban kiegészítik egymást a felek!

2020. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy mi nők is dolgozunk tehát hozzáteszünk a családi kasszához.
2020. febr. 6. 22:54
 26/35 anonim ***** válasza:
72%
kivéve aki nem?
2020. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
67%

Miért jobb ferfinak lenni?

Elsődlegesen, mert mi vagyunk a teremtés koronái...

Erősebbek vagyunk... sok esetben nem is kicsit, hanem nagyon...

Ha pl egy széket át kell adnom családi vacsoránál, annak elég 1 lábát megfognom és átnyújtom az asztal felett... azért ez elég menő skill.

Tudunk állva pisilni, ami mindenképen hasznos, ráadásul az egész világot egyetlen hatalmas wc csészévé teszi ez a képesség... elég egy kerítés, vagy egy fa... de extrém helyzetben a székesfehérvári országalma is.

A farkunk pedig egy vegtelenül praktikus szerszám, pl rá lehet akasztani a törölközőt tusolás után, de akár egy kalapot is, vagy egy kedves pofont is lehet vele adni a párunknak, amiért soha nem sértődik meg...

Na és persze okosabbak is vagyunk, jobb a probléma megoldó képességünk, a térlátásról nem is beszélve...

Sőt vezetni is tudunk.

2020. febr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy komolyra fordítva a szót, sokszor ti csinaljátok magatoknak a munkát...


Itt vagyok pl én.

20-31 eves koromig egyedül éltem, egy örökség miatt egyből saját lakással kezdtem a felnőtt éveimet... 1.5 évig rettenetes kosz és kupi volt mindig a lakásomban... aztán felkötöttem a gatyámat, es rászoktattam magam, hogy egyből elmosogassak, ha valami koszos edény keletkezik, hogy mindent visszategyek a helyére, hogy heti legalább 3*porszívózzak, 1*pedig felmossak, hogy kipucoljam heti 1* a wc-fürdőt domestosszal, hogy mossam a ruhám, teregessem, hajtogassam... stb stb... minden házimunkát megcsináltam, mkndig szép tisztaság volt otthon, ahová jó volt a léleknek bemenni...

Aztán összejöttem életem szerelmével, aki mindig beleszólt, ha mosok, ezt nem jól csinálom, azt nem jól... mindig belepofazott, ha mosogatok, túl sok vizet hasznalok, túl keveset, túl hideget, túl meleget... nem jó a szivacs...

Túl sok vizet használok felmosni, hülyén fogom abpartvist... szép lassan megutáltatta velem az egészet, és leszoktam arról, hogy segítsek neki a házi munkában... ma ha hazaérek melóból, ő főz, itána mosogat, estére pedig jó eséllyen össze is szólalkozunk valamin, mert én egy lusta disznó vagyok, aki semmiben nem segít...

2020. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
46%
Le lett pontozva a #21-es válaszom, pedig még mindig érdekel, hogy miért lenne olyan jó véres ruhában lenni egész nap. Valaki...?
2020. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
35%
Átázni?... tampon?, betét?, váltás bugyi... egy nő táskájában ezek szerintem alap felszerelések.
2020. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!