Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Figyelt kérdés

A nőknek minden hónapban szenvedniük kell a menstruáció miatt, a nők szülnek, nekik kell elviselni a fogamzásgátló tabletta mellékhatásait, főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés amikben sokszor a férfi nem segít, neki csak az a fontos, hogy ha hazaér a munkából meleg vacsora és behűtött sör várja a tv előtt amiben nézheti az agymosó műsorokat. Bezzeg amikor a nő ér haza nem tud lepihenni mert ha a férfin múlna nem ennének és a gyerek is ott maradna a bölcsiben/oviban/iskolában. Persze sok férfi igazán az és segít a párjának, de még így is nehéz nőnek lenni.

Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 6. 10:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Kilences: Érdekes. És ez szerinted miben nyilvánul meg?
2020. febr. 6. 11:13
 12/35 A kérdező kommentje:
Tízes: Nos, így sincs jó genetikám és helyes pofim szóval.. :D
2020. febr. 6. 11:14
 13/35 anonim ***** válasza:
29%
Azert, szép, hogy milyen elítélően írsz a cosplayesekről... hat akkor ha idáig nem szeretnél "lealacsonyodni", marad a te álláspontod... keress egy kant, akit kiszolgálhatsz kajával meg cigivel... nameg izzadt szőrös sörhasas szexel...
2020. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

11: Persze szép és kreatív ez az egész cosplayes dolog, de nem tekinthető rendes munkának, örökké úgysem tudja csinálni.

Kant meg nem kell keresnem, anélkül is el tudom tartani magam hisz van munkám, de köszi a tippet.

2020. febr. 6. 11:18
 15/35 anonim ***** válasza:
45%
Ma reggel, miközben mostam a vért a ruhámból és az ágyneműből pánikszerűen, hogy utána még érjek is be melóba időben, pont ugyanez fordult meg a fejemben....
2020. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%
a menstruáláson kívül az összes többi rajtad múlik: keress olyan férfit, aki tisztel
2020. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
57%

A férfiak nehezítései:

- megteremteni az anyagi hátteret, a nők simán ellébecolhatnak alibi munkákban

- elhívni a nőket randira, a nők csak lepattintják az udvarlókat. Bár belátom ez lehet előny is, mert nőként nehezebb elhívni valakit ha tényleg el akarsz.

- legyél magas. Én férfiként nem szôrom ki a nálam magasabb nőket, bezzeg ők engem igen.

- lehetőleg legyen hajad. Erről sem tehetsz, eléggé genetika.

- legyen kocsid. Engem egyáltalán nem izgatnak az autók, de sajnos sok nőt igen.

- járj el edzeni. Na jó, én pont szeretek edzeni, ezért ez nekem nem igazán hátrány.

- legyen jó humorod. A nőknek sokszor elég ha összehoznak 2 értelmes mondatot.


Egyelőre ennyi.

2020. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg pint fordítva igaz. Lányoknál, ha csúnya vagy, akkor ott a smink, műhaj, műmell, plasztika, stb. Ha fiú vagy, akkor ha csúnya vagy, csúnya vagy, nem tudsz rajta változtatni.

Meg ugye a 3.14nának nagy a hatalma, egy nő könnyebben boldogul a világban. A gyereknevelés más. Meg ha a csávó nem segít a házimunkában, gyereknevelésben, stb, csak otthon mereszti a seggét munka után, az egy beképzelt paraszt. Én pl nem várnám el hogy egyedül csináljon mindent. Meg ráadásul tv-t se nézek, mindem fajta alkoholt utálok, a sört különösképp, nem minden fiú szereti a sört.

2020. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

#18

Tévhit, hogy a smink olyan sokat segít - kivéve ha tényleg profi valaki és ez a szakmája, akkor ki tud úgy sminkelni nőket, hogy pár óráig jobban nézzenek ki.

A plasztika meg nem nemhez kötött, férfiak számára is elérhető.

2020. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
73%

Ebből csak a menstruáció az, ami tényleg a női lét elkerülhetetlen problémája (még a gyerekszules sem kötelező), minden más csak férfi parazitaság, márpedig emiatt nem kéne utálnod nőnek lenni. És még a menstruáció is elviselhetőbb annál, mint hogy attól kelljen tartanod majdnem egy életen át, hogy nehogy felalljon a farkad valami nyilvános helyen.


A többire meg.... Nagyon kezdetleges dolog ugyan, de már van rá példa (plane a fiatalabbak körében) hogy a férfiak is ugyanúgy kiveszik a részüket a házimunkából. Nem csak besegitenek, mint valami kamasz a szüleinek, hanem rendesen, önállóan csináljak. Ne érd be olyannal, aki nem ilyen, mert egészen konkrétan éveket vesztegetsz el az életedből, ha örökké te dolgozol kettő helyett.

2020. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!